تشدید گشت‌های بازرسی در ایام نوروز/ ۳۰ هزار پرونده تشکیل شده است

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از ابتدای دی‌ماه تاکنون حدود ۳۰۰ هزار واحد کسبی بازرسی‌ شده و ۳۰ هزار پرونده تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال‌ شد.

به گزارش مشرق به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی، سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱، گفت: کالاهای اساسی هدف در این گشت مشترک، گوشت قرمز (دام سبک و سنگین)، مرغ، روغن نباتی، برنج، شکر، تخم‌مرغ و میوه خواهد بود.

وی ادامه داد: روزانه گشت‌های متعددی در کشور انجام خواهد شد و از ابتدای دی‌ماه تاکنون حدود ۳۰۰ هزار واحد کسبی بازرسی‌ شده و ۳۰ هزار پرونده تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال‌ شده است.

به گفته‌ سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، در ایام پایانی سال و در ایام نوروز گشت‌های بازرسی تشدید خواهد شد و بدون تعطیلی به فعالیت هایشان ادامه می دهند؛ البته پس‌ از عید نوروز و تا پایان ماه مبارک رمضان این گشت‌ها ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده و نظارت بر بازار شاهد صف‌های طولانی کالا مانند سال گذشته نیستیم و مرغ به‌ راحتی و آسانی در دسترس مردم قرار دارد.

به گفته امرالهی، همه کالاهای اساسی به وفور در کشور وجود دارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس