کد خبر 1339593
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
ثبت نام در ایران من، شرط فعالیت اصناف در شب عید

اطلاعیه‌ اتاق اصناف ایران: ستاد ملی مقابله با کرونا شرط اجتناب از تعطیلی واحدهای صنفی در ایام نوروز را تزریق ۳ دوز واکسن کرونا و ثبت نام واحدهای صنفی در سامانه «ایران من» اعلام کرد.

به گزارش مشرق به نقل از اتاق اصناف ایران، طی دو سال گذشته و به لحاظ سیاست‌های اتخاذی مبارزه با شیوع بیماری کرونا، ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در چندین نوبت تصمیم به تعطیلی بازار گرفت که مهمترین آن مربوط به بازار اسفند سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ بود.

بیشتر بخوانید:

اصناف دوباره تعطیل می‌شوند؟

آسیب‌های آن تعطیلی‌ها بر بازار چنان بود که هیچکدام از حمایت‌های دولت نتوانست ضرر و زیان کسبه را جبران کند؛ لذا بر همه فعالان صنفی لازم و واجب است با رعایت دستورالعمل‌های جدید نسبت به جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر موج ششم کرونا اقدام کنند تا باری دیگر شاهد تعطیلی بازار شب عید نباشیم.

بدین منظور، ضمن تاکید بر تزریق ۳ دوز واکسن کرونا، لازم است همه واحدهای صنفی در راستای اجرای مدیریت هوشمند بیماری کرونا به فوریت نسبت به ثبت نام در «سامانه ایران من» به نشانی http://asnaf.moi.ir و اخذ و نصب QR-Code در واحد صنفی (در محلی قابل رؤیت برای همگان) اقدام کنند.

لازم به ذکر است باوجود مصوبات ستاد ملی کرونا که همه تصمیمات بر پایه سامانه هوشمند «ایران من» اتخاذ می‌شود، در برخی از شهرها از جمله مشهد و اقلید، استانداران و فرمانداران مجبور به تعطیلی گسترده واحدهای صنفی شده‌اند؛ لذا ضروری است همه اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی سراسر کشور نسبت به ضرورت ثبت نام تمامی واحدهای صنفی تحت پوشش در سامانه مذکور تاکید و اقدامات لازم در این خصوص را به عمل آورند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس