کارشکنی نفوذی‌ها و بی عرضگی تفکر غرب‌گرا دلیل مشکلات داخلی است

حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر کاستی هایی وجود دارد عمده آنها به دلیل کارشکنی برخی نفوذی‌ها در داخل و بی عرضگی تفکر غرب‌گرا بوده است.

به گزارش مشرق، حزب موتلفه اسلامی به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

 انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره)   نقطه عطفی در تاریخ بشر محسوب می شود. امام خمینی(ره) با مجاهدت ملت توانست جلوی توسعه استکبار به رهبری آمریکا را در جهت براندازی اسلام و نابودی استقلال ایران  بگیرد وسلطه کفر و شرک و نفاق را در هم شکند و نظام ستمشاهی را به جمهوری اسلامی تبدیل نماید تا انقلاب اسلامی بتواند بشریت را به آموزه های انبیاء و اجرای احکام قرآن دعوت نماید.

انقلاب اسلامی از همان آغاز با مقابله سخت و نرم دو مکتب الحادی کمونیسم و لیبرالیسم  روبرو شد ولی با توفیق الهی و رهبری ولی امر مسلمین و حضور با صلابت ملت، انقلاب اسلامی در ایران به پیروزی رسید و سلاطین جور در منطقه و جهان سقوط کردند و یک امپراطوری وسیعی که در مشرق با حاکمیت خدا می‌جنگید،   فروپاشید.  

حزب موتلفه اسلامی با گرامیداشت یاد امام و شهیدان و تکریم جانبازان انقلاب نکات زیر را یادآور می شود:

 ۱- اصلی‌ترین سر پیروزی انقلاب رهبری داهیانه امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی بود و راز ماندگاری انقلاب  رهبری هوشمندانه  حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای پس از رحلت امام(ره) است. امام خامنه‌ای با همان صلابت و قدرتی که در امام سراغ داریم در برابر مظالم آمریکا شجاعانه ایستادند و دامنه اقتدار جمهوری اسلامی را در منطقه و جهان به گونه‌ای گستراندند که اکنون اصلی‌ترین چالش آمریکا و مستکبران  قدرت اسلام و اقتدار ملت ایران است.

۲- امنیت جمهوری اسلامی امروز به برکت خون شهدا زبانزد ملت‌ها و دولت‌های جهان است. ملت به رهبری امام خامنه ای در سال های پس از رحلت امام در برابر شرارت سخت و نرم دشمن ایستاد و نه تنها از استقلال و آزادی صیانت شد بلکه راهبردهای خباثت آمیز آمریکا و صهیونیسم را در منطقه به شکست رساند و توطئه تغییر جغرافیای سیاسی به نفع استکبار و صهیونیسم را نقش بر آب کرد. ایران در مبارزه با تروریسم در جهان قهرمان شد و امپراطوری زور و ستم و تجاوز داعش را با اراده پولادین مدافعان ‌حرم متلاشی کرد.

 ۳- پیشرفت و توسعه کشور در همه ابعاد اقتصادی، اجتماعی وفرهنگی  زبانزد مراکز علمی و تحقیقاتی جهان است و کتاب تحقیقی" صعود ۴۰ ساله" که مستند به آمار و ارقام و شواهد مراکز معتبر جهانی است این حقیقت را عریان بیان می کند. ما طی ۴۳ سال گذشته در زیرسازی های ایران پیشرفت مقتدرانه ای داشته ایم. اگر کاستی هایی  هم بوده به دلیل کارشکنی برخی نفوذی‌ها در داخل و بی عرضگی تفکر غرب‌گرا بوده و بخشی هم به دلیل  فشار حداکثری آمریکا و کشورهای همدستش  در اروپا بوده است.

 ۴ - گام اول نظام جمهوری اسلامی در کوشش و جهاد برای زدودن آثار و آسیب و ضربه های استعمار انگلیس و آمریکا در دو قرن گذشته و ساخت زیربنای سازندگی کشور و بازسازی تخریب ها و عواقب  هشت سال جنگ تحمیلی مستکبران و مزدوران آنها با ملت شجاع ایران گذشت. دورانی بسیار سخت بود که با حفظ مردم سالاری و انتخابات آزاد در عین روی کار آمدن سلیقه های غرب گرا و غرب زده و چپ گرا و چپ زده و جریان های فاصله دار با انقلاب و خط امام با فداکاری و مقاومت خط خالص انقلاب اسلامی به رهبری امامین انقلاب، ایران اسلامی را به اقتدار، عزت، استقلال و آزادی مبنایی رساند.

 ۵ - اکنون ایران قدرتی موثر در معادلات جهانی است. مثلث همکاری ایران، روسیه و چین اگر کامل شود معادلات جهانی را تغییر خواهد داد و عزت و قدرت و شکوه مشرق زمین را برقرار خواهد ساخت. از نظر سیاسی، ایران سیاست مستقل اسلامی را در جهان اسلام شکوفا کرده است که در لبنان، یمن و فلسطین ثمرات آن آشکار است. صهیونسیم  و رژیم اشغالگر قدس در نهایت ذلت و حقارت رو به فروپاشی می رود. چهره سازی های بشردوستانه فریبکارانه استکبار در سپهر سیاست برای ملت ها آشکار شده و آشکارتر خواهد شد. دشمنان مستکبر در کشورهای خود دچار خشم ملت‌هایشان شده اند که چهره زشت ترامپ ها و بایدن ها  را طرد می کنند و امید است که نهضت بیداری جهانی، دنیای آینده را به شکلی غیر از قرن ۱۹ و ۲۰ میلادی بسازد.

۶- دشمنان  اسلام و ایران مستقل و عوامل فریب خورده آنها اکنون در شرایط بحرانی همه‌ جانبه، عصبانی و دیوانه وار جنایات و توطئه‌هایی را افزایش داده و به ویژه در تحریف حقایق و وارونه جلوه دادن واقعیت های سیاه دوران ستمشاهی و در جنگ روانی با سوء استفاده از شبکه‌های مجازی و تبلیغات منفی توسط رسانه‌های حقیقت ستیز مانند بی بی سی، سی ان ان و صداهای استکباری دیگر و شبکه‌های دشمن ساز مانند من و تو می کوشیدند آینده را تیره و تار نشان دهند در حالی که بحمد الهی با انتخاب صحیح ملت توطئه های آنها  رو به شکست است.

در روزهای آینده شاهد افزایش شدید عملیات روانی آمریکا و صهیونیسم  و سایر استعمارگران خواهیم بود که قطعاً با هوشیاری و بیداری ملت ما به ناکامی می انجامد و ملت ما در گام دوم انقلاب اسلامی تمدن نوین اسلامی، جامعه نمونه  و دولت کریمه  و کشوری آباد و عدالت محور همراه شادی های ارزشی را به جهانیان و نسل‌های آینده هدیه خواهد داد. ملت ما دوباره با قدرتی بیشتر در جنگ سایبری و جنگ شناختی با جهاد تبیین  و روشنگری در برابر تحریف ها و تحلیل های وارونه به پیروزی درخشان خواهد رسید.

 مردم قهرمان ما به ویژه نخبگان  و جوانان و بانوان به ویژه فعالان اقتصادی افسران و جهادگران این مرحله خواهند بود و کاستی ها و مشکلات به ویژه گرانی ها را به یاری خداوند و استقامت ملت به شکوفایی و رفاه عدالت محور تبدیل خواهند کرد.

 ملت قهرمان ایران

 امسال هم امکان راهپیمایی‌های همه ساله به علت کرونا  میسر نمی باشد اما همه با هم می توانیم با برگزاری مراسم‌های گوناگون  و ابتکارها و درسطح خانواده‌ها جشن شکوهمند داشته باشیم که پاسخی کوبنده برای سران استکبار و توطئه گران و بانیان مشکلات باشد. شعار ما همان شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی؛ مبارک باد بهمن پیروز و شعار نه شرقی نه غربی و مرگ بر دشمنان ملت ها و دشمنان ارزش ها خواهد بود.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل،   مرگ بر منافق  و توطئه گران

پیروز باد اسلام و ایران

 حزب موتلفه اسلامی
 بهمن ۱۴۰۰

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۰
  3 3
  هر کشوری با غرب رابطه داشته پیشرفت کرده و هر کشوری با روسیه و چین رابطه داشته فلاکت زده و بدبخت شده؟؟؟
  • IR ۱۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۰
   0 1
   تقریبا همین طور بوده.امارات و قطر و کویت و ژاپن و کره جنوبی و عمان و عربستان و خیلی کشورهای دیگه بعد ارتباط و رفاقت با آمریکا و اسرائیل خیلی پیشرفت کردند و بعضی هم مثل افغانستان نه
 • IR ۱۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۰
  1 0
  باور غرب یعنی قبول کشتار بیگناهان از هیروشیما و ناکازاکی تا کشتارهای بیرحمانه مردمان کشورهای مسلمان وعیر مسلمان .
 • IR ۱۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۰
  0 0
  باور غرب یعنی قبول کشتار بیگناهان از هیروشیما و ناکازاکی تا کشتارهای بیرحمانه مردمان کشورهای مسلمان وعیر مسلمان .
 • مجید IR ۱۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۱
  0 0
  دعواهای جناحی و گوش ندادن به کارشناسان اقتصادی باعث وضع موجود است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس