حجت‌الاسلام والمسلمین پورخاقان

در جریان سفر هیات عالی قضایی به مشهد مقدس، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی بازدید کرد.

به گزارش مشرق، در جریان سفر هیئت عالی قضایی به مشهد مقدس، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان در جریان این بازدید، در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ملت ایران آزمایش‌های بزرگی را پشت سر گذاشته و طی این مدت سخت‌ترین فشارها بر جمهوری اسلامی ایران وارد شده است.

این مقام قضایی با بیان اینکه گردنه‌های بسیاری سختی پیش روی انقلاب اسلامی بوده است، تصریح کرد: امام خمینی (ره) با وجود تمام فشارهای شرق و غرب توانست سکانداری این انقلاب را به خوبی در دست بگیرد و به فردی تحویل دهد که واقعا جانشین خلفی برای ایشان بود و مقام معظم رهبری با وجود تمام نامهربانی‌ها و خیانت‌ها به بهترین وجه این انقلاب را در مسیر خود رهبری کرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در ادامه بر استحکام مودت درون سازمانی تأکید کرد و افزود: مواظب باشیم آبروی افراد را نبریم زیرا باعث شدیدترین عذاب‌های دنیوی و اخروی می‌شود.

وی افزود: تلاش و همت افراد را در سازمان باید ارج نهاد و از آن تقدیر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان، سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی را دارای قضات و کارمندان با سابقه و با تجربه‌ای دانست و گفت: بدنه سازمان قضایی نیروهای مسلح با تلاش‌های خود باعث موفقیت‌های چشمگیری در سطح قوه قضاییه شده است.

وی در پایان اظهار کرد: مدیران عالی قوه قضاییه از تمام مشکلات معیشتی قضات و کارمندان با خبرند و تلاش‌های شبانه روزی برای بهبود وضعیت رفاهی آن‌ها دارند.

حجت الاسلام و المسلمین علی اسماعیلی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: با تلاش‌های شبانه روزی نیروهای مسلح در مرزهای استان خراسان رضوی امنیت کامل برقرار است.

وی افزود: برنامه بازدید از مرزها و کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان با تلاش همه قضات انجام می‌پذیرد و سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی با وجود کمبود نیرو، در مسیر اهداف و تعالی سازمان گام بر می‌دارد.

گفتنی است،در جریان بازدید حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان از سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی از سیدمیرهادی حسینی معاون قضایی سابق این سازمان به واسطه دقت در حفظ بیت المال در ۴۰ سال خدمتش با اهداء لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

این قاضی علاوه بر رعایت دقیق صرف و صلاح بیت المال در زمان خدمت، پس از بازنشستگی مبلغ ۱۰ میلیون تومان را بابت مصارف احتمالی‌اش از بیت‌المال و رفع دین به حساب سازمان واریز کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس