تنها ۳۰ درصد از آمریکایی‌ها بایدن را رهبری قدرتمند می‌دانند

نتایج یک نظرسنجی حاکی از آن است که تنها یک سوم از آمریکایی‌ها ترامپ را رهبری قدرتمند می‌دانند.

به گزارش مشرق، طبق نظرسنجی گالوپ، که روز سه شنبه منتشر شد ۳۷ درصد از افراد بزرگسال در آمریکا بایدن را به عنوان یک رهبر قاطع قبول دارند، درحالیکه ۶۳ درصد از آمریکایی‌ها معتقدند ویژگی‌های بایدن مناسب برای یک رهبر دموکراتیک در آمریکا نیست.

نکته مهم این است که نتایج نظرسنجی اخیر بسیار پایینتر از نظرسنجی‌های قبلی موسسه گالوپ است. در مورد ترامپ ۵۴ درصد از رای دهندگان وی را یک رهبر قدرتمند و قاطع می دانستند که این یکی از بالاترین آمار مربوط به محبوبیت ترامپ به عنوان رئیس جمهور در دوره ۴ ساله ریاست جمهوری اش بود.

به طور معمول، ۵۶ درصد از شهروندان آمریکا باراک اوباما را به عنوان یک رهبر قاطع قبول داشتند. جرج دبلیو بوش هم با ۶۳ درصد، بالاترین آمار را در این زمینه در بین روسای جمهور آمریکا در اختیار داشت.

پایین بودن عجیب امار مربوط به جو بایدن درحالی است که تنها یک سال از آغاز دوره ریاست جمهوری وی گذشته و دولت او همچنان به تلاش برای غلبه بر پاندمی کرونا و تاثیر آن بر بخش های مختلف ایالات متحده ادامه میدهد. از سوی دیگر بایدن با نرخ بالای تورم مواجه است که یک چالش جدی برای دولت دموکرات او به شمار می‌رود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس