قابلیت پیام‌های حذف‌شونده واتس‌آپ گسترده‌تر می‌شود

واتس اپ تصمیم دارد به کاربران خود اجازه دهد هنگام شروع یک چت تازه به طور پیش فرض قابلیت پیام‌های حذف شونده را فعال کنند.

به گزارش مشرق به نقل از پرس اسوسیشن، همچنین این آپدیت به کاربران اجازه می‌دهد با انتخاب ۳ گزینه (۲۴ ساعت، ۷ یا ۹۰ روز) مدت زمانی که پس از آن پیام حذف می‌شود را نیز تعیین کنند.

در حال حاضر کاربران می‌توانند قابلیت پیام‌های حذف شونده را برای چت های فردی فعال کنند. با فعال شدن قابلیت مذکور پیام‌ها پس از ۷ روز از چت حذف می‌شوند. اما با جدیدترین آپدیت قابلیت مذکور برای تمام چت ها و بلافاصله پس از شروع آن، فراهم شود.

بیشتر بخوانید

قابلیت جدید واتس‌آپ برای واکنشها به پیام

این پیام رسان تأیید کرد قابلیت مذکور انتخابی است و پیام‌ها یا چت های فعلی را تغییر نمی‌دهد یا حذف نمی‌کند. به گفته واتس اپ هدف از این تغییر فراهم کردن گزینه‌های انتخابی بیشتر برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران است.

قابلیت پیام‌های حذف‌شونده واتس‌آپ گسترده‌تر می‌شود

در پست وبلاگی واتس اپ آمده است: این قابلیت در حقیقت گزینه انتخابی شما برای برقراری ارتباط با افراد در واتس اپ است. البته اگر فردی بخواهد محتوای یک چت خاص به طور دائم باقی بماند، به راحتی می‌تواند تنظیمات را به حالت قبل برگرداند. ما معتقدیم پیام‌های حذف شونده همراه رمزگذاری سربه سر ۲ ویژگی حیاتی و معرف سرویس پیام رسان خصوصی امروزی هستند و علاوه برآن ما را به گفتگوی رو در رو یک گام نزدیک تر می‌کنند.

کاربران برای دسترسی به قابلیت جدید باید به بخش تنظیمات خصوصی در و اتس اپ بروند روی گزینه «تایمر پیش فرض پیام» مراجعه کنند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس