جهاد اسلامی: عادی‌سازی روابط، خدمت مجانی به دشمن اسرائیلی است

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که آنچه در قدس اشغالی در حال رخ دادن است، پاکسازی نژادی و ظلم به شهروندان حقیقی این سرزمین است.

به گزارش مشرق، «داود شهاب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به اینکه تمامی اقدامات رژیم اشغالگر باطل است، گفت که راه واقعی برای بازدارندگی این رژیم، مقاومت و مقابله است.

شهاب افزود: اگر ما توانایی مقابله با این رژیم اشغالگر را نداشته باشیم، دنیا نیز هرگز صدای فریاد ما را نخواهد شنید.

طبق گزارش وبگاه «فلسطین الیوم»، این رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد که گروه‌های مقاومت بر موضع خود مبنی بر مخالفت با دوری و بی‌طرفی غزه در قبال حوادث شهر قدس اشغالی تأکید دارند و ما راهی جز مقاومت نداریم.

شهاب اشاره کرد که دل بستن به دادگاه‌های رژیم صهیونیستی، بی‌فایده است چرا که اساس این رژیم بر جنگ، کشتار و خشونت بنا شده است و هیچ اعتنایی به قوانین ندارد.

این رهبر جنبش جهاد اسلامی با اشاره به اینکه طرح شهرک‌سازی و الحاق در اراضی اشغالی فلسطین بیانگر حقیقت اشغالگری است، گفت که به این مسئله باید از منظر مسئله آزادی‌بخش ملی و اتکا به خط مشی مقاومت برای بازدارندگی رژیم اشغالگر و مقابله با آن نگاه کرد.

او همچنین با اشاره به عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی تأکید کرد که این موضع آن‌ها خدمت مجانی به دشمن اسرائیلی است که مرتکب جنایت‌هایی شده است حال آنکه برخی کشورهای عربی به عادی‌سازی روابط با این رژیم و ائتلاف با آن ادامه می‌دهد و حتی قضیه به حد امضای توافقنامه امنیتی مشترک با دشمن رسیده است.

شهاب در ادامه افزود که اتکای اساسی باید به پایداری ملت فلسطین و نگاه ملت به این قضیه به عنوان قضیه آزادی‌بخش ملی باشد و تمامی گزینه‌ها را باید کنار گذاشت.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس