فتتاح کارگاه چرخ خیاطی تولید پوشاک نظامی و صنعتی اهواز

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ما ظرفیت‌های فراوانی درون کشور برای حل مشکلات اقتصادی داریم که با برنامه ریزی درست میتوان این ظرفیت‌ها را به میدان آورد و بر مشکلات غلبه کرد.

به گزارش مشرق، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین کشور امروز در حاشیه افتتاح کارگاه چرخ خیاطی تولید پوشاک نظامی و صنعتی اهواز اظهار کرد: ما ظرفیت‌های فراوانی درون کشور برای حل مشکلات اقتصادی داریم که با برنامه ریزی درست میتوان این ظرفیت‌ها را به میدان آورد و بر مشکلات غلبه کرد.

وی افزود: امروز در اهواز شاهد افتتاح کارخانه تولید پوشاک صنعتی هستیم که در مسیر اقتصاد مقاومتی مردم سالار فعالیتش از یک چرخ خیاطی آغاز و با حمایت بسیج سازندگی خوزستان امروز به یک کارخانه رسیده است.

رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: این الگوسازی به ما نشان می‌دهد که ما در موضوعات مختلف اقتصادی با تمرکز بر تولید و با به میدان آوردن همه ظرفیت‌ها میتوانیم بر مشکلات چیره شویم.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات بسیج الگوسازی در میدان اقتصادی اقتصاد مقاومتی مردم سالار است که الحمدالله خوزستان در این امر پیشتاز بوده و برنامه سازمان بسیج هم پشتیبانی جدی‌تر، موثرتر و وسیع‌تر از کارگاه‌های اقتصادی مردم پایه است.

سلیمانی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد تا مردم بویژه جوانان بتوانند در عرصه اقتصاد مقاومتی مردم سالار نقش آفرینی کنند تا شاهد کاهش مشکلات اقتصادی باشیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس