اصحاب رسانه ایران اقدام انگلیس در تروریستی خواندن حماس را محکوم کردند

اصحاب رسانه ایران اقدام انگلیس در تروریستی خواندن جنبش فلسطینی حماس را محکوم کردند.

به گزارش مشرق، شماری از اصحاب رسانه کشورمان با صدور بیانیه ای مشترک ضمن همبستگی با ملت و جنبش های مقاومت اسلامی این کشور اقدام دولت انگلیس را در قرار دادن نام جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در فهرست سازمان‌های تروریستی  محکوم کرده و مقاومت را تنها گزینه و پناهگاه ملت فلسطین برای احقاق حقوق خود در رویارویی با اشغالگران صهیونیست دانستند.

متن این بیانیه که توسط فرهنگسرای رسانه بطور رسمی در اختیار نماینده جنبش حماس در تهران قرار خواهد گرفت، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام دولت استعماری انگلیس در قراردادن نام جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در فهرست گروه های تروریستی و تعیین مجازات های سنگین علیه شهروندانی که به نوعی از این جنبش مردمی فلسطینی حمایت می کنند، اقدامی ضد حقوق بشری و بیانگر خوی استعماری این دولت است که خود با جنایت اشغال فلسطین و انتقال یهودیان صهیونیست به آن و تسلیح و تجهیز آنان، دولت اشغالگر، جنایتکار، نژادپرست اسرائیل را با ماموریت جنگ آفرینی در آن ایجاد کرده است.

ما اصحاب رسانه ایرانی ضمن محکوم کردن این اقدام ، معتقدیم دولت انگلیس، حقوق وآزادی های شهروندان را قربانی حمایت از رژیم جعلی صهیونیستی کرده و تلاش دارد با محدود سازی آزادی ها، خصوصا آزادی بیان هر صدای مخالف اسرائیل را با اتهام حمایت از تروریست خاموش سازد.

 همچنین تاکید داریم که دولت انگلیس با این اقدام، مشوقی برای انجام جنایات بیشتر علیه مردم تحت اشغال فلسطین و منطقه، به رژیم صهیونیستی هدیه کرده است.

 همچنین بر این باوریم که انفعال جوامع و اقشار مختلف در برابر این اقدام می تواند موجب تسری آن گردد و رژیم های استعمارگر و خودکامه به بهانه مبارزه با تروریسم، حقوق بشر را در جوامع مختلف به طور گسترده نقض کنند.

امضا رسانه‌ها و خبرنگاران

خبرگزاری قدس

خبرگزاری تسنیم

فرهنگسرای رسانه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس