دلیل ترافیک عجیب تهران/کاهش فوتی ها ناشی از کرونا در پایتخت - کراپ‌شده

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، ضمن تشریح وضعیت ترافیک معابر پایتخت، گفت: بزرگراه نواب و خیابان آزادی پرترافیک ترین معابر صبحگاهی پایتخت هستند.

به گزارش مشرق، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبحگاه یکشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم.

وی افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک هستند.

بیشتر بخوانید

خداحافظی تهرانی‌ها با طرح ممنوعیت تردد شبانه

شریفی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

وی ادامه داد: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

شریفی بیان داشت: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست به هیچ عنوان در حاشیه معابر، راه‌ها و بزرگراه‌ها حتی یک لحظه هم توقف ننمایند چرا که برابر ماده ۱۵۹ آئین نامه راهور توقف در حاشیه راه‌ها ممنوع است و رانندگان در صورتی خرابی می‌بایست حتماً از علائم هشدار دهنده برای اطلاع دیگر رانندگان و بمنظور جلوگیری از خطرات احتمالی استفاده نمایند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس