کد خبر 1294666
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
ضرغامی وارد سمنان شد / قاسمی شب گذشته به مرکز استان آمد

در ابتدای سفر یک روزه هیئت دولت به استان سمنان در کنار رئیس جمهور، مردم مرکز استان میزبان وزرای راه و شهرسازی و میراث فرهنگی شدند.

به گزارش مشرق؛ همزمان با صبح پنجشنبه و در ابتدای سفر یک روزه هیئت دولت و رئیس جمهور به استان سمنان، وزرای راه و شهرسازی و همچنین میراث فرهنگی مهمان مردم مرکز استان شدند تا از پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی و همچنین گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع دستی بازدید کنند.

عزت الله ضرغامی لحظاتی قبل در میان استقبال مسئولان استانی و شهرستانی وارد شهرستان سمنان شد تا از نزدیک در جریان پروژه‌ها و مشکلات و مسائل مرکز استان قرار گیرد.

رستم قاسمی البته شب گذشته وارد سمنان شد و یک طرح عمرانی در حوزه راه سازی را با اعتبار ۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح کرد و امروز نیز قرار است از دیگر پروژه‌های مرکز استان بازدید کند از سوی دیگر عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی صبح امروز در رأس هیئتی وارد سمنان شد و مورد استقبال مسئولان قرار گرفت.

رئیس جمهور قرار است امروز بعد از نشست با نخبگان در شورای اداری با حضور وزرای معین در شهرستان‌های استان سمنان حضور داشته باشد. رئیس جمهور در دیگر برنامه خود به نشست خبری با حضور خبرنگاران می‌رود و وزرای او در شهرستان‌ها، اقدامات مرتبط با حضور میدانی مسئولان دولتی را بر عهده خواهند داشت.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس