۲۱۰۰ جایگاه عرضه سوخت وارد مدار شد/ اولویت با جایگاه های بین شهری است

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تأکید بر اینکه اولویت به مدار آمدن جایکاه های سوخت را جایگاه های بین شهری قرار داده ایم، گفت: هموطنان صبوری کنند، تا ساعاتی دیگر تمامی جایگاه های عرضه سوخت وارد مدار می شوند.

به گزارش مشرق، پس از تماس های متعدد از سوی مردمی که در جاده های برون شهری در انتظار بنزین بودند، این موضوع را از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیگیری کردیم.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: اولویت به مدار آمدن جایگاه ها را جایگاه های بین شهری قرار داده ایم و همکاران ما نیز در شرکت های پخش در سراسر کشور این کار را در اولویت گذاشته اند.

وی افزود: تا این لحظه (ساعت ۲۲ امشب) ۲۱۰۰ جایگاه عرضه سوخت در کشور وارد مدار بهره برداری شده اند و قطعا دیگر جایگاه ها نیز یک به یک وارد مدار خواهند شد.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تصریح کرد: تنها توصیه ای که می توانیم به هموطنان بکنیم  این است که صبوری به خرج دهند، قطعا تا ساعاتی دیگر همه جایگاه های عرضه سوخت به مدار بهره برداری وارد می شوند .

وی خاطرنشان کرد: شماره پاسخگویی در مناطق مختلف، در جایگاه های عرضه سوخت اطلاع رسانی شده و هموطنان در هر نقطه کشور می توانند آخرین اطلاعات مربوط به جایگاه های فعال را از سایت منطقه و شرکت ملی پخش جویا شوند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس