کد خبر 1290616
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
حمید صفت

پرونده خواننده رپ که در آخرین جلسه دادگاه حکم برائت دریافت کرده بود با اعتراض دوباره اولیای دم برای بررسی به دیوان عالی کشور ارسال شد.

به‌گزارش مشرق، حمید خواننده رپ که به اتهام قتل ناپدری اش محاکمه شده بود سرانجام در آخرین جلسه رسیدگی به این پرونده که یازدهم مهرامسال در شعبه ۸ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، با توجه به مدرک‌های موجود از اتهام قتل عمدی تبرئه و به‌خاطر قتل شبه عمد به پرداخت دیه محکوم شد.

بیشتر بخوانید

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد

با این حکم و در حالی که حمید با قرار وثیقه از زندان آزاد شده بود، اولیای دم و دادستان به این حکم اعتراض کردند. با اعتراض آنها پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی کشور فرستاده شد.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ناشناس IR ۱۸:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  1 0
  کل حرفای حمید صفت و موضوع دفاع از مادری که حق طلاق داشته دروغه. حمید صفت اول گفته ناپدری ادم خوبی نبود مادرم رو مدام کتک میزد با من مشکل داشت ضربه زدم و از بیماری قلبی ناپدری و مصرف دارو خبر داشتم ..... ولی بعد از عزل وکلاش و انتخاب وکلای جدید! میگه ناپدری کمی عصبی بود با مادرم اختلاف معمول زن و شوهری داشت با من رابطه صمیمی داشت و از بیماری قلبی و مصرف دارو خبر نداشتم و ضربه یواش زدم.... در صورتیکه در عکس موبایلی از ناپدری دربیمارستان فیروزگر اثار ضرب و جرح کاملا مشهوده و بنا به گزارش پلیس 110 ناپدری قبل از به کماء رفتن در روز درگیری به پلیس گفته حمید رو سینه من نشسته و با مشت به سر و سینه من زده و در گزارش جسد نوشته شده خونریزی روی نرم شامه و خونریزی وسیع زیر سخت شامه و کوفتگی شدید و از هم گسیختگی بافت نسجی مغز و حرکت بافت مغز به سمت چپ و پرخونی مشکوک در دیواره بین بطنی قلب مشهود بود. پزشکی قانونی المان به استناد گزارش جسد پزشکی قانونی ایران و سی تی اسکن بیمارستان فیروزگر نظریه داده و نوشته بدون ضربات شدید و پی در پی به سر مقتول اسیبهای تشریح شده در گزارش جسد بروز نمیکرد. واقعیت این قتل اینه که ناپدری تصمیم قطعی برای طلاق مادر حمید رو داشت چون فهمید نقشه برای همون اپارتمان محل وقوع قتل دارن.
 • ناشناس IR ۱۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  1 0
  ناپدری حمید صفت ادم ساده و دلسوزی بود و گیر بدکسایی افتاده بود اگر فرزندان مقتول مدارک رو منتشر کنن ابرویی برای کسی نمیمونه. وقتی رسیدگی به پروندهها با زد و بند باشه جرم و حنایت زیاد میشه.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس