خدمت سربازی نمایه سرباز نمایه سربازان نمایه

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: طبق قانون، فرمانده می‌تواند بخش یا تمام اضافه خدمت کسانی که حسن اخلاق، رفتار و جدیت در انجام وظیفه داشته باشند، را ببخشد.

به گزارش مشرق، «امیر دریادار دوم علیرضا رحیمی‌پور» رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، در یک برنامه رادیویی درباره اضافه خدمت سربازی صحبت کرد و در پاسخ به این پرسش که این اضافه چگونه بخشیده خواهد شد، اظهار کرد: ستاد کل نیروهای مسلح، بر اساس دستور العملی که از سال ۹۱ صادر کرده و در حال اجراست، مصادیقی را برای بخشش اضافه خدمت سربازان در نظر گرفته است و فرماندهان با دیدن آن مصادیق می‌توانند اضافه خدمت را ببخشند.

بیشتر بخوانید:

اضافه خدمت سربازی چگونه بخشیده می‌شود؟

وی در ادامه افزود: طبق قانون، فرمانده می‌تواند بخش یا تمام اضافه خدمت کسانی که حسن اخلاق، رفتار و جدیت در انجام وظیفه داشته باشند، را ببخشند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اضافه خدمت انضباطی از آئین انضباطی حذف شده است و فقط اگر سربازی در حین خدمت غیبت کند، آن مدت را باید خدمت کند ضمن آنکه به ازای غیبت تا دو روز اضافه خدمت نیز شامل حال او می‌شود.

رحیمی پور در پایان گفت: البته این اضافه خدمت در اختیار فرمانده است و در صورت صلاحدید می‌تواند بخشیده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • صل IR ۱۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
    4 0
    خدمت ، دژبان بودم فرمانده بازداشت بدون خدمت می زد (در حالی که بازداشتگاه نمی رفتی و شیفت میدادی) تا روز آخر خلاء و اضافه ش هم می کشیدی (من 21 روز) . کسانی که کسری خدمت دارند هم سعی میکردند به بهانه های مختلف با همین بازداشت زدن ها کسری شونو از بین ببرن ، این قضیه برای پاسدارها وخیم تر بود در بدترین شرایط شیفت میدادن (حتی جیره غذایی شون هم درست نمی دادن) اضافه های سنگین هم می خوردن اما سربازهای اداری صبح تا ظهر بودن روزتعطیل تعطیل و خلاصه راحت از این بهتر هم سربازهای ورزشکار و مامور بودند که رنگ پادان هم نمی دیدن و باز از اینها هتل تر سربازهای اسپانسر ورزشی بودند که اصلا نمی دونستن پادگان چیه ؛ خلاصه سربازی تجربه تلخ و بسیار مفیدیه خصوصا که نظامی گری رو از سر همه می پرونه ولی اگه می خواید کاری کنید تبعیض های گسترده که بخش کوچیکی ازش رو نوشتم رو از بین ببرید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس