اظهارات بازیکن تاتنهام که جان هوادارِ نیوکاسل را نجات داد +فیلم

بازیکن تاتنهام که با متوقف کردن بازی باعث شد تا جان هوادار نیوکاسل حفظ شود، واکنش جالبی پس از بازی نشان داد.

به گزارش مشرق، در دقیقه ۴۱ بازی شب گذشته تاتنهام مقابل نیوکاسل اتفاق عجیب و غیرمنتظره‌ای رخ داد. دفاع چپ تاتنهام به نام «سرخیو رگیلون» در وسط بازی به سمت داور مسابقه رفت و به او گفت که یکی از هواداران نیوکاسل با حمله قلبی روبه‌رو شده است و همین باعث شد تا بازی متوقف شود.

در این میان اریک دایر به سمت پزشک تاتنهام رفت و باعث شد تا کادر درمان این تیم نیز برای حفظ جان هوادار نیوکاسل به سمت جایگاه بدود. این بازی به مدت ۲۰ دقیقه متوقف شد. 

بازیکن تاتنهام جان هوادارِ نیوکاسل را نجات داد +فیلم

بازیکن تاتنهام جان هوادارِ نیوکاسل را نجات داد +فیلم

پس از رسیدگی به حال هوادار نیوکاسل بازی ادامه پیدا کرد و این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود اسپرز به پایان رسید ولی موضوع مهم کار جالبی بود که بازیکن تاتنهام انجام داد. او مورد توجه و تشویق رسانه‌ها و هواداران قرار گرفت و بسیاری از اقدام سریع او تمجید کردند. 

پس از بازی رگیلون در این خصوص گفت: من یک مرتبه دیدم که هواداران به من می‌گویند بازی را متوقف کنید، بازی را متوقف کنید. دیدم که یک هوادار حالش اصلا خوب نیست و دارند بقیه افراد روی او عملیات احیا را انجام می‌دهند. من واقعا استرس گرفتم و به سرعت به سمت داور دویدم. من به داور رسیدم و با اشاره به آن هوادار گفتم ما نمی‌توانیم الان بازی کنیم. باید الان بازی متوقف شود. 

وی در فضای مجازی نیز نوشت:‌ فوتبال مهمترین چیز نیست. امیدوارم حالت زودتر خوب شود!

باشگاه نیوکاسل در انتهای شب اعلام کرد که وضعیت آن هوادار خوب است و بازیکن تاتنهام توانسته با اقدامی سریع موجب احیای حال او شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس