تبعات درگیری و بد رفتاری با نماینده سازمان لیگ/فدراسیون فوتبال مقام مسئول خودش را توبیخ کرد+سند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رئیس هیات فوتبال استان بوشهر را به دلیل درگیری با نماینده سازمان لیگ توبیخ کرد.

به گزارش مشرق، در شرایطی که طی ماه های گذشته بحث چند شغله بودن امیر حسین محتشم به عنوان رئیس کمیته فوتبال ساحلی، رئیس هیات فوتبال بوشهر و مدیر کل استاندارد استان البرز بارها مطرح شده حالا خبر می رسد این فرد مسئول به عنوان یکی از عوامل بی نظمی در جریان مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال توبیخ شده است.

ماجرا از این قرار است که امیر حسین محتشم به دلیل تخلفات و درگیری با نماینده سازمان لیگ در آخرین  بازی تیم شاهین بندر عامری با میلادمهر تهران از مسابقات لیگ دسته دوم کشور توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با تخفیف توبیخ کتبی شده و توصیه شده از این پس نسبت به وظایف خود آگاه و در چارچوب قانون عمل کند.

لازم به ذکر است اگر تخلفات صورت گرفته در بازی اشاره شده توسط افراد دیگری صورت می گرفت قطعا جریمه های سنگین تری همراه با محرومیت در نظر گرفته می شد اما سوال اینجا است چرا یک مقام مسئول که خودش در فدراسیون فوتبال پست مدیریتی دارد باید در جریان یک مسابقه با نماینده سازمان لیگ درگیر شود؟

اینکه فدراسیون فوتبال چرا تنها به یک توبیخ در مورد چنین فردی بسنده کرده و این ذهنیت به وجود می آید که آیا اگر فردی دیگر چنین خطایی را با مرتکب می شد چنین جریمه ای برای او در نظر می گرفتند؟

تصویر نامه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که توبیخ امیر حسین محتشم را مطرح می کند در زیر ببینید:

تبعات درگیری و بد رفتاری با نماینده سازمان لیگ/ فدراسیون فوتبال مقام مسئول خودش را توبیخ کرد +سند

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس