ساختمان مجلل منطقه آزاد اروند به فروش می‌رسد

دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: به دنبال خریدار مناسب برای فروش ساختمان مجلل کنونی سازمان منطقه آزاد اروند هستیم و پس از آن به همان مکان پیش باز خواهیم گشت.

به گزارش مشرق، سعید محمد شامگاه جمعه در نشست با ایثارگران، نخبگان و سران عشایر خوزستان گفت: به دنبال خریدار مناسب برای فروش ساختمان مجلل کنونی سازمان منطقه آزاد اروند هستیم و پس از آن به همان مکان پیش باز خواهیم گشت.

وی با تأکید بر اینکه به‌صورت ویژه از سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌ها استقبال می‌کنیم، افزود: در پاره‌ای از موارد شاهد تاراج منابع کشور به نام سرمایه‌گذاری هستیم، اینکه اشخاصی به نام سرمایه‌گذاری منابع و معادن کشور را به نفع کارخانه خود در اختیار بگیرند اما تکنولوژی و سود مناسب نصیب مردم کشور نشود به‌هیچ‌عنوان قابل‌قبول نیست و حتماً در آینده نظارت بیشتری در خصوص سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد انجام می‌شود.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد با اشاره به اینکه برای جذب و تخصیص بودجه سال ۱۴۰۱ از حالا رایزنی کرده و قول‌های مناسبی گرفتیم، ادامه داد: رویکردهای فرهنگی در مناطق آزاد کشور از اولویت‌های کاری شورای عالی مناطق آزاد است و به‌هیچ‌عنوان نباید دغدغه‌های اقتصادی سبب کم‌کاری در زمینه موضوعات فرهنگی و اجتماعی شود.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: با گروه‌های جهادی جلسات راهبردی مناسبی را برگزار کردیم و قرار شده که همکاری ویژه‌ای در راستای خدمت‌رسانی به مردم آبادان و خرمشهر انجام شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • IR ۰۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
    0 0
    یک دعوت رسمی از ایرانیان مقیم خارج برای سرمایه گذاری ضمن معرفی طرح ها و فروش ها بشه . خوبه ..اینکه توانائی های داخلی هم لحاظ بشه . تا هموطنان بدانند که چه داریم ... منظور برهوت نیست . همین نمایشگاه اخیر دستاوردهای صنعتی را فیلم بگیرند تا همه داخل و خارج بدانند . کجای کاریم . با یک گزارش دو سه دقیقه ای .تلویزیون اصلا کافی نیست . گزارش کاملتر حتی برای مردم عادی . روحیه بخش هست . چه برسه به نیازمندان و متخصصان . چیز دیگه . خورو سازان که یک یا چند قطعه نیاز دارند . آیا جائی نوع نیازشان را ذکر میکنند . شاید برخی داخل یا خارج بتونه مرتفع کنه . بعد هموطنان متوجه میشوند که بسمت قطعه و خودرو سازی وطنی روانه ایم . همین ها . باور پذیری بتوان خود را بیشتر میکنه . ننشستیم تا دیگران بیاورند . حداقل خودمان در حال تلاشیم . کارهای انجام شده را وظیفه دارید فراوان و صحیح معرفی کنید . غفلت . از آن. و بیخبری ضرری چند بدنبال دارد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس