همه در پرسپولیس جاه طلبیم/ از رفتار سید جلال سورپرایز شدم. بازی با الهلال یک بازی ملی است

حامد پاکدل مهاجم تازه وارد پرسپولیس گفت: در این پرسپولیس همه جاه طلب هستند و من و بقیه تازه واردان هم مجبوریم همین تفکر را داشته باشیم.

به گزارش مشرق، دیدار دو تیم الهلال و پرسپولیس روز شنبه ۲۴ مهرماه جاری در عربستان برگزار خواهد شد. برنده این مسابقه حساس می تواند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و بازنده هم از این رقابت ها حذف خواهد شد. بازیکنان پرسپولیس این روزها با جدیت و تلاش خاصی تمرین می کنند تا خود را برای یک نبرد جانانه آماده کنند و یکی از این بازیکنان، حامد پاکدل مهاجم تازه وارد این تیم است. گفت‌وگو با حامد پاکدل را بخوانید:

درآستانه دیدار پرسپولیس و الهلال عربستان از شرایط تیم خودتان بگویید؟

این بازی بین پرسپولیس ایران و الهلال عربستان برگزار می شود. الهلال اگر نماینده عربستان است ما هم نماینده ایران یا بهتر است بگویم تنها نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم...

بله، حق با توست؛ پرسپولیس ایران!

منظور من این است که این هم به نوعی یک بازی ملی است. عربستانی ها میزبانی را گرفته و تمام حمایت های لازم را از الهلال انجام می دهند که این تیم صعود کند چون برای آنها هم پیروزی در این میدان مهم است.

از شرایط تیم پرسپولیس نگفتی؟

بازی با الهلال یکی از بزرگ ترین بازی های فصل و باشگاهی آسیاست. ما هم زیر نظر آقا یحیی و مربیان زحمتکش و با دانش تیم تمرینات خوبی انجام داده و آماده یک نبرد جانانه هستیم.

ویژگی این پرسپولیس چیست؟

من تازه به پرسپولیس اضافه شدم اما در همین مدت کم هم متوجه شده ام موفقیت بی دلیل نیست. در این پرسپولیس همه جاه طلب هستند و من و بقیه تازه واردان هم مجبوریم همین تفکر را داشته باشیم. در تمرینات می بینم همبازیانم تشنه موفقیت هستند و با تمام وجود کار می کنند.

چه چیزی در تمرینات پرسپولیس تو را سورپرایز کرد؟

کاپیتان سید جلال حسینی واقعا من را سورپرایز کرده و می کند. بازیکنی با ۱۱۵ بازی ملی و در این سن و سال هنوز انگیزه اش از یک جوان ۱۹ ساله بیشتر است. زودتر از بقیه سرتمرین می آید و دیرتر می رود و هرگز غیبت نمی کند. واقعا او یک الگوست.

الهلال ظاهرا در لیگ عربستان خیلی شرایط فوق العاده ای ندارد و نتایج خیلی خوبی نگرفته است. این به موفقیت تیم شما کمک نمی کند؟

الهلال به هر حال الهلال است. ما به مصاف یک تیم بزرگ می رویم که اتفاقا در خانه و زمین خودش بازی می کند. بنابراین نباید گول لیگ عربستان یا نتایج الهلال را بخوریم.

نقطه قوت الهلال به نظرت چیست؟

ما به نقطه قوت حریف فکر نمی کنیم و باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. البته باز تکرار می کنم الهلال یک تیم قابل احترام و بزرگ است و بازی سختی پیش روی ماست.

در دیدار با استقلال تاجیکستان فرصت بازی پیدا کردی. فکر می کنی در عربستان هم این فرصت نصیب تو شود؟

وظیفه من به عنوان بازیکن فقط خوب تمرین کردن است. هر تصمیمی آقا یحیی بگیرد من بازیکن تابع هستم و از هرچیزی مهم تر موفقیت پرسپولیس است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس