روز پرکار معاون پارلمانی رئیس جمهور

معاون پارلمانی رئیس جمهور که به همراه هیات دولت به استان فارس سفر کرده، ضمن بازدید از شهرهای مختلف این استان و شرکت در جلسات با مسئولان، از نزدیک با مردم دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش مشرق، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور که به همراه رئیسی رئیس جمهور و هیات دولت به استان شیراز سفر کرده، صبح امروز به شهرستان فسا رفت تا از نزدیک شاهد مسائل و مشکلات این شهرستان باشد.  

حسینی بعد از ورود به فسا از کارخانه لبنیات و زمین ورزشی فاز ۵ این شهرستان بازدید و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.  

معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه سری هم به بیمارستان در حال تاسیس شهرستان فسا زد تا از نزدیک در جریان روند ساخت این بیمارستان قرار بگیرد.

حسینی در ادامه سفر خود به استان فارس، به استهبان رفت و ضمن حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به شهدای گرانقدر، از بیمارستان، مزرعه داتیک استهبان، تصفیه خانه فاضلاب شهرستان استهبان، دانشکده علوم قرآنی استهبان و بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.  

حسینی همچنین در این سفر با اقشار مختلف مردم به صورت صمیمی دیدار و گفت‌وگو کرد.  

تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه آبرسانی، تکمیل ایستگاه برق و ورزشگاه کارگری، تامین زمین و تسهیلات برای ساخت مسکن ارزان قیمت جوانان و... از مهم‌ترین مسائلی بود که که در این بازیدها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مسئولان شهر نیز مطالبات و مسائل خود را بیان کردند.  

حسینی در ادامه به نی‌ریز سفر کرد و بعد از اینکه مورد استقبال مسئولان و جمعی از مردم قرار گرفت‌ از پروژه جاده سازی گردنه لایرز و روند ساخت این جاده بازدید کرد.  

حسینی در ادامه از گردنه ایج و نی‌ریز، تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر، و بزرگراه نی‌ریز بازدید هم کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.

بحث تکمیل بزرگراه نی‌ریز_سیرجان و روگذر ورودی ۳ نی‌ریز، احداث تصفیه خانه و شبکه انتقال آب، تخصیص آب از پروژه انتقال آب از خلیج فارس به نی‌ریز، احداث و تکمیل جاده نی‌ریز و حل مشکلات ارزی سیمان خاکستری نی‌ریز از مهم‌ترین مسائلی بود که در این بخش از سفر حسینی مطرح شد.

 در این سفر مسئولان مطالبات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.  

معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه به شهرستان بختگان استان فارس رفت و در این منطقه هم از معدن سنگ مرمریت باقرآباد، دریاچه بختگان و بیمارستان امام هادی علیه السلام بازدید کرد.  

بحث احیای دریاچه بختگان و حل مسائل و مشکلات ناشی از آن، بحث انتقال آب از سد چشمه عاشق و سد رودبال، احداث و راه اندازی بیمارستان ۶۴ تختخوابی بختگان،   توسعه صنایع تبدیلی کشاورزی و معدن، بحث نوسازی و تجهیز مدارس شهرستان و... و. از مهمترین مطالبات، مسائل و مشکلاتی بود که در سفر معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به بختگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  

بحث توسعه و احداث کتابخانه عمومی، توسعه و احداث فضای ورزشی، استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره تبلیغات اسلامی و احداث مصلی نماز جمعه از جمله مطالبات مسئولان شهرستان بختگان از سید محمد حسینی بود.  

گفتنی است ساعت ۱۹ امشب جلسه شورای اداری استان با حضور رئیسی جهت بررسی گزارشات نمایندگان ویژه رئیس جمهور و بررسی مسائل استان تشکیل خواهد شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس