کد خبر 1283267
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
تصادف شدید پژو با دو موتورسیکلت

علی همه خانی از برخورد بین شدید بین سواری پژو با دو موتورسیکلت در محدوده نیائران و مصدوم شدن راکب و سرنشین آن‌ها در این حادثه خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت اظهار داشت: ساعت ۰۱:۰۰ بامداد امروز وقوع یک فقره تصادف جرحی در محدوده نیاوران مقطع بوکان به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که سواری پژویی که در این محدوده مشغول تردد بوده به شدت با دو دستگاه موتورسیکلت برخورد می‌نماید.

وی بیان داشت: در این حادثه هر دو موتورسیکلت واژگون و راکب و سرنشین این دو موتورسیکلت‌ها به زمین برخورد و به شدت مجروح می‌گردند.

همه خانی گفت: تیم کارشناسی منطقه ۲۸ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد: هر چهار راکب و سرنشین این دو موتورسیکلت با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می‌گردند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت افزود: با بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۲۸ پلیس راهور فاتب مشخص گردید، سواری پژو به علت انحراف به چپ مقصر در این حادثه می‌باشد.

همه خانی بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.

وی گفت: یکی از علل شایع تصادفات انحراف به چپ در رانندگی است که عامل بسیاری از سوانح رانندگی و تصادفات می‌باشد لذا از رانندگان درخواست می‌شود در حین رانندگی چنانچه قصد گردش به محلی را دارند با زدن راهنما قبل از دور زدن و نگاه کامل به آیینه‌ها که خودرو عابر و موتورسیکلتی از آن محل و محدوده تردد نداشته باشد و رعایت اصول ایمنی و مجاز بودن به گردش اقدام به دورزدن نمایند تا شاهد اینگونه حوادث در سطح معابر نباشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس