کد خبر 1279518
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
ادامه کودتاهای ورزشی در تیم نماینده استان مرکزی/«آقازاده» رئیس هیات مدیره آلومینیوم شاگرد خطیبی شد

پسر رئیس هیات مدیره آلویمینوم اراک شاگرد رسول خطیبی شد.

به گزارش مشرق، در شرایطی تیم فوتبال آلوینیوم اراک در فصل جدید با انتخاب مجدد خطیبی فصلی پر حاشیه را آغاز کرد این بار اتفاقی جدید در این تیم رخ داده است.

از اراک خبر می رسد رسول خطیبی سرمربی این تیم فرزند رئیس هیات مدیره این باشگاه را به عنوان دروازه بان این تیم جذب کرده است!

ادامه کودتاهای ورزشی در آلومینیوم اراک

نائیجی در حالی شب گذشته با باشگاه آلومینیوم اراک قرارداد امضا کرده که ۵ روز پیش خبر پیوستن این بازیکن به نفت مسجد سلیمان در رسانه ها منتشر شد. اینکه در این  روز چه اتفاقی رخ داده که این دروازه بان راهی آلومینیوم شده یک سوال است و اینکه چرا باشگاه آلومینیوم باید با پسر رئیس هیات مدیره این باشگاه لیگ برتری قرارداد امضا کند یک سوال دیگر. نکته جالب تر اینجا است که حسین پورحمیدی سنگربان اصلی نماینده اراک در لیگ برتر محسوب می شود و جذب پسر رئیس هیات مدیره یک باشگاه به عنوان دروازه بان دوم یک تیم شائبه بر انگیز است.

اینکه چرا خطیبی زیر بار چنین خواسته ای رفته سئوالی است که خود این مربی باید به آن پاسخ بدهد و اگر او با هدف چنین بازیکنی را جذب کرده چرا قبل از نفت مسجد سلیمان اقدام به جذب این بازیکن نکرد؟

به نظر می رسد کودتاهای ورزشی در باشگاه آلومینیوم اراک همچنان ادامه دارد است و هیچ نظارتی از سوی مسئولان این کارخانه روی عملکرد مدیریت و کادر فنی نماینده استان مرکزی در لیگ برتر وجود ندارد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس