کد خبر 1276379
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
مترو نمایه

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه همزمان با بازگشایی برخی از مدارس اگر ازدحام جمعیت در مترو داشته باشیم قطار فوق‌العاده اعزام میشود، گفت: ضدعفونی قطارهای مترو مداوم انجام می‌گیرد.

به گزارش مشرق، علی عبدالله‌پور، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، درباره تمهیدات مترو تهران همزمان با بازگشایی برخی از مدارس از جمله کلاس اولی‌ها اظهار داشت: کلاس اولی‌ها اصولا از مترو استفاده نمی‌کنند مگر اینکه با خانواده‌هایشان وارد شهر زیرزمینی شوند.

بیشتر بخوانید:

فرسودگی ۷۲ درصد اتوبوس‌های پایتخت

وی افزود: در حال حاضر با همان روش قبلی یعنی سرفاصله حرکت ۴ دقیقه قطارهای مترو تردد دارد و اگر ازدحامی باشد و مدارس بیشتر بازگشایی حضوری شوند، قطار فوق‌العاده اعزام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

برنامه‌های شهرداری برای بازگشایی مدارس

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه مسافران نگرانی در مورد وضعیت بهداشتی مترو نداشته باشند گفت:‌ضدعفونی قطارها مداوم انجام می‌گرد و از شهروندان خواستاریم به دلیل اینکه احتمال استفاده دانش‌آموزان از مترو وجود دارد بیشتر از گذشته نسبت به رعایت فاصله اجتماعی و عدم صحبت با یکدیگر جهت پیشگیری از انتقال کرونا اقدام کنند.

عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: در حال حاضر بر اساس آخرین آمارها و گزارشاتی که به دست‌مان واصل و ثبت شده در روزهای اخیر ۷۰۰ تا  ۸۰۰ هزار نفر از مترو روزانه برای تردد استفاده کرده اند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس