کد خبر 1275170
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
حکم انفصال از خدمت یک رئیس فدراسیون تایید شد/ کناره‌گیری اجباری!

یکی از روسای فدراسیون‌های ورزشی که عملکرد موفقی نیز در مدت حضور خود در این فدراسیون داشته است، به دلیل مشکلی که چند سال قبل برایش ایجاد شده باید صندلی ریاست را ترک کند!

به گزارش مشرق، چند سال پیش و زمانی که یکی از روسای فعلی فدراسیون‌ها در مسئولیت دیگری حضور داشت مشکلاتی در مورد یک پرونده مالی برایش ایجاد شد که همان زمان ابهامات در مورد وی برطرف و این فرد مسئول به فعالیت هایش در ورزش ادامه داد.

این رئیس فدراسیون از حدود سه سال پیش عزم ریاست در یکی از فدراسیون ها کرد و مراحل قانونی ثبت نام و انتخابات هم به روال عادی و بدون هیچ مشکلی برگزار شد و وی ریاست این فدراسیون را برعهده گرفت.

در حالی که رئیس جوان امورات فدراسیون را به خوبی پیش می برد و شرایط تیم‌های ملی تحت مدیریت او هم مطلوب بود، رسیدن نامه ای به وی اوضاع را بحرانی کرد.

بیشتر بخوانید:

دولت دوازدهم و ۱۲ مدیرعامل سرخابی‌

در این نامه تاکید شده بود که این رئیس به دلیل مشکلات و ابهامات مالی که در پرونده چند سال قبل وجود داشته است باید از مسئولیتش کناره گیری کند. اعلام حکم انفصال از خدمت این رئیس را دچار مشکل کرد با این حال او تصمیم گرفت به رای صادره اعتراض کند تا مشکلش حل شود.

پیگیری های رئیس فدراسیون برای حل این مشکل به جایی نرسیده و رای انفصال از خدمت تایید شد تا این رئیس آرام و بی حاشیه ناچار به ترک مسئولیت خود در آینده ای نزدیک شود.

در این مورد گفته می شود یکی از قهرمانان مطرح این رشته به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب خواهد شد تا شرایط برگزاری انتخابات برای رئیس آینده را فراهم کند.

باید دید وزارت ورزش که حمید سجادی را به عنوان وزیر در راس امور خود می بیند اما هنوز معاونانش مشخص نشده اند چه تدبیری این حل این مشکل خواهند کرد.

به نظر می رسد با توجه به شرایط اساسنامه جدید فدراسیون‌ها و تصمیم مسئولان ورزش برای عبور از دوران سرپرستی، وزارت ورزش به دنبال برگزاری هر چه سریعتر انتخابات این فدراسیون خواهد بود تا رئیس جدید در کمترین فاصله زمانی انتخاب شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس