آئین استقبال از ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

آیین استقبال از ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش با حضور امیر سرلشکر موسوی در منطقه یکم این نیرو مستقر در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش مشرق، آیین استقبال از ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوبندر مکران و ناوشکن تمام ایرانی سهند اعزامی به اقیانوس اطلس با حضور امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش، جمعی از مقامات لشکری و کشوری، نمایندگان مجلس و مسئولان استانی صبح امروز در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس برگزار شد.

ببینید:

فیلم/ قدردانی قالیباف از ناوگروه نیروی دریایی ارتش

در این مراسم، حجت الاسلام عباس محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار خانزادی دستیار فرمانده کل ارتش در امور راهبردی و تعدادی از نمایندگان مجلس و مسئولان استانی شرکت کرده بودند.

آیین استقبال از ناوگروه ۷۵ «نداجا» برگزار شد +عکس

بنا بر این گزارش، هفتاد و پنجمین ناگروه نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن ایرانی سهند و ناوبندر مکران، ۱۲ اردیبهشت ماه با هدف ارتقای اقتدار دریایی، تامین امنیت خطوط دریانوردی و تقویت دیپلماسی دریایی راهی مأموریت دریانوردی در اقیانوس هند، اطلس جنوبی و شمالی شد و پس از ۱۳۳ روز دریانوردی در دریاهای آزاد و اقیانوس‌ها و طی ۴۴ هزار کیلومتر به آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران بازگشت.

آیین استقبال از ناوگروه ۷۵ «نداجا» برگزار شد +عکس

آیین استقبال از ناوگروه ۷۵ «نداجا» برگزار شد +عکس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس