کد خبر 1266188
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
پشت پرده اختلاف مطهری با مدیران استقلال/دلیل رفت و برگشت گیتاریست آبی ها به فهرست مجیدی مشخص شد

مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل یک سوء تفاهم تا امروز موفق به تمدید قراردادش نشده است.

به گزارش مشرق، ارسلان مطهری یکی از بازیکنان مد نظر فرهاد مجیدی برای تمدید قرارداد بود و نام وی به عنوان اولین بازیکنان تمدیدی توسط سرمربی آبی پوشان به باشگاه ارائه شد اما یک اختلاف باعث شد تا تمدید قرارداد این بازیکن به تعویق بیفتد.

جرقه اختلافات از پیشنهاد باشگاه استقلال به مطهری شروع شد، وی بعد از پیشنهاد ابتدایی پستی را در اینستاگرام منتشر کرد که ناراحتی مسئولان این باشگاه را در پی داشت اما مطهری چند روز بعد به باشگاه استقلال رفت و اعلام کرد هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد و رقم مد نظر باشگاه استقلال که همان ۵ میلیارد تومان + آپشن هر بازی ۵۰ میلیون ندارد.

مذاکرات مهاجم استقلال با مدیران این باشگاه تا امضای قرارداد هم پیش رفت اما در جریان جلسه تماسی با این بازیکن برقرار شد و بعد از پایان این مکالمه وی پیشنهاد کرد که به جای قرارداد ۲ ساله برای یک فصل با استقلال قرارداد امضا کند. این درخواست مطهری با مخالفت فرهاد مجیدی رو به رو شد و سرمربی استقلال به این بازیکن اعلام کرد اگر قراردادش را تمدید نکند ممکن است در لیست فصل بعد جایی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:

بازگشت مطهری به فهرست تمدید استقلال

مهاجم استقلال بعد از این اتفاقات از مسئولان استقلال یک روز فرصت گرفت اما مجیدی شبانه مقابل باشگاه به خبرنگاران گفت که بعد از پایان مذاکرات به هواداران توضیح می دهد که برخی بازیکنان چه پیشنهاداتی را قبول نکردند. این اظهار نظر مجیدی باعث شد تا همه تصور کنند مطهری با استقلال بر سر مبلغ قرارداد اختلاف دارد اما واقعیت ماجرا این بود که طرفین روی مدت قرارداد با یکدیگر به اختلاف خوردند. بعد از این مصاحبه هر روز بحث جدایی و یا ماندن این بازیکن مطرح می شد و البته همین مساله باعث دور شدن این بازیکن از استقلال شد.

دعوت مطهری به تیم ملی باعث شد تا مذاکرات دو طرف کاملا متوقف شود و در این بین مدیرعامل و رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال  هم مصاحبه هایی را انجام دادند که همه تصور کردند کار مطهری با استقلال تمام شده است اما بیانیه باشگاه در مورد جدایی بازیکنان و ذکر نام اسماعیلی به عنوان بازیکن آزاد مشخص کرد که مجیدی هنوز قید مطهری را نزده است. به خصوص وقتی ملکیان مدعی شد تکلیف این بازیکن ۴۸ ساعت دیگر مشخص می شود. در نهایت روز گذشته طرفین مذاکراتی را با یکدیگر انجام دادند و مطهری نیز با پیشنهاد تمدید قرارداد ۲ ساله بدون قید و شرط موافقت کرده و اگر اتفاقی رخ ندهد این بازیکن امروز و فردا قرارداد خود را با این باشگاه تمدید خواهد کرد مگر اینکه در  دقیقه ۹۰ اتفاق عجیبی رخ بدهد!

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس