نماینده ایران: غرب به دنبال تطهیر گروهک تروریستی منافقین است - کراپ‌شده

رایزن نمایندگی ایران در دفتر سازمان ملل در ژنو در پاسخ به مطلب منتشر شده در نیوزویک عنوان کرد: گروهک منافقین کماکان ماهیت تروریستی خود را حفظ کرده، اما غرب تلاش می کند این گروهک را تطهیر کند.

به گزارش مشرق، مجله نیوزویک به مناسبت برگزاری نشست گروهک تروریستی منافقین  در تاریخ ۱۹ تیر ماه  ۱۴۰۰، در گزارشی به قلم دیوید برننان (DAVID BRENNAN) ، با بررسی سوابق و عملکرد تروریستی گروهک منافقین تلاش کرد از زبان عناصر وابسته به این گروهک به اتهامات وارده به منافقین پاسخ دهد.

در همین خصوص نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو با ارسال بیانیه ای برای نشریه نیوزویک تاکید کرد که گروهک منافقین همچنان ماهیت تروریستی خود را حفظ کرده و در ترور دانشمندان هسته ای ایران با رژیم صهیونیستی همکاری کرده است.
«بهرام حیدری» رایزن نمایندگی دائم  جمهوری اسلامی ایران در ژنو، برگزاری نشست گروهک تروریستی منافقین در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ را نشان دهنده عمق انحطاط سیاسی آمریکا و ورشکستگی سیاسی و اخلاقی مخالفان جمهوری اسلامی ایران خواند که به راحتی فریب چنین فرقه تروریستی منفور و رقت انگیز که مرتکب جنایات تروریستی نظیر ترور، بمبگذاری و خرابکاری شده و جان هزار نفر از ایرانیان را گرفته اند، را می خورند.

رایزن نمایندگی ایران در ژنو افزود: منافقین ماهیت تروریستی خود را  کماکان حفظ کرده و به انجام ترورها در داخل ایران از جمله ترور دانشمندان ایرانی در تبانی با رژیم اسرائیل ادامه داده است. با این حال  آمریکا و اتحادیه اروپا تلاش کرده اند که ماهیت تروریستی این فرقه تروریستی را  نادیده گرفته و تطهیر کنند و از آن به عنوان  اهرم فشاری علیه ایران استفاده کنند.

رایزن نمایندگی ایران در ژنو همچنین اتهامات وارده علیه اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی زندانی در بلژیک را رد کرد و این اتهامات را بسیار دور از حقیقت خواند.

وی اتهام زنی‌ها علیه اسدالله اسدی را توطئه ای طراحی شده از جانب گروهک منافقین و برخی سرویس ها خواند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
  0 1
  حتی اگر جمهوری اسلامی هم نباشد مردم ایران با نفرت از مجاهدین خلق یا منافقین یاد خواهند کرد.
 • US ۰۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
  0 0
  مجاهدین خلق مسعودی رجوی حیوان به فرقه تبدیل کرد خریت و حماقت بسیاری کردند مثل جنگیدن همراه صدام با کشور ایران ولی دو تا سوال اساسی وجود دارد یک رفتارهای مجاهدین خلق کنشی بوده یا واکنشی ؟ دو آیا گروه ها و احزاب دیگر غیر از حزب جمهوری اسلامی مثل ملی مذهبی ها چپ ها توده ای ها نهضت آزادی و الباقی میتوانستند در نظام جمهوری اسلامی نقش داشته باشند و فعالیت داشته باشند ؟ جواب نه است چون همه را قلع قمع کردند همه را حذف کردند حالا غیر از واقعیتی که جمهوری اسلامی برخورد کرد و حذف کرد آیا پتانسیل بود که در کنار هم بتوانند نقش آفرینی سیاسی داشته باشند؟
 • DE ۰۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
  0 0
  خاک بر سر نیوزویک که از اراذل و اوباش داعشی تروریست منافقین که حقوق بشر رو درایران با کشتن 17000 نفر و درعراق زیر پاگذاشته و همدست اسرائیل جنایتکارند. هرجا غربی ها میخوان تحریمی رو علیه مردم ایران وضع کنن . این منافقین داعشی بی شرف میرن پیازداغش رو زیادتر میکنند. نوکری صدام ، ال سعود اره ! بس نبود حالا نوکر اسرائیل هم شدند! لعنت ابدی خدا بر این جنایتکاران.
 • IR ۰۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
  0 0
  گذشته و حال اعضای سازمان تروریستی مجاهدین خلق ( منافقین ) سراسر خیانت به ایران و ایرانی است ! کثیف ترین خائن ترین سازمانی که طی این چند دهه قبل و بعد از انقلاب بوده و همچنان هست، همیشه در سنگر دشمنان ایران مشغول خودفروشی و خیانت به ایران و ایرانی هستند ، واقعا شرم ابدی بر شما منافقین خائن !

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس