کد خبر 1249705
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰

به گزارش مشرق حسن رحیم پور ازغدی در توئیتی نوشت: تلفات سیل در آلمان تاکنون دستکم نزدیک به ۲۰۰۰ کشته و مفقودالاثر است، جاده‌های بسیار و خانه‌های بیشتری نابود شده‌اند که از جنگ جهانی تاکنون بیسابقه بوده، آمار تلفات در اروپا بیش از اینهاست.

پس از چند روز هنوز تعداد مفقودین! فقط در آلمان، بالای ۱۵۰۰ نفر است.(سرعت انتقال در برابرحوادث غیرمترقبه!)

واکنش رحیم پور ازغدی به تبعات سیل آلمان

واکنش رحیم پور ازغدی به تبعات سیل آلمان

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 12
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • کارمند2 IR ۱۴:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
  43 18
  سلام چند گویی سخن از درد و رنج دیگران خویش را اول مداوا کن کمال این است و بس اقبال لاهوری
  • IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
   6 1
   خب بنی آدم اعضای یکدیگرند .... خخخخخخخ
  • IR ۱۶:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
   5 0
   تو که از محنت دیگران بی غمی ، به کارت ادامه بده …..خخخخخ
  • IR ۱۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
   15 2
   مطمئنم که منظور این دوست 14:10 ما اینه که، دویچه وله، وی او ای و..... شماها که یه سیل میاد تو کشورتون یا یه ساختمون خراب میشه این دستتون به اون دستتون میگه شکر نخور. عین خر تو گل میمونین، غلط میکنین از صبح تا شب دربارهٔ کشور عزیز ما رجز میخونین، خیلی بیل زنین برین باغچه خودتونو بیل بزنین، مگه نه؟؟!!
  • IR ۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
   3 0
   دقیقا. این که اصلا همان سخن ماست به غرب پرستانی که هر ساعت فقط دم از درد و رنج و بدبختی در ایران می‌زنند و جز سیاهی نمی‌خواهند ایران را ببینند و بشناسانند. تو گویی هیچ انسان فقیر یا هیچ سیل‌زده و زلزله‌زده‌ای در اروپا و امریکا نیست. این جنگ رسانه را آنان آغاز کرده‌اند. سخن ما به آنان که برایمان دل سنگشان را می‌سوزانند این است: کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی. 55میلیون گرسنه مطلق آمار USDA وزارت کشاورزی امریکاست.
  • امانی IR ۰۸:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
   3 0
   همانطور که متن شعر هم میگوید نباید از درد ورنج دیگران هم صحبت کرد وهم غافل شد اما بحث اصلی در این هست که همین کشور متمدن عالی صنعتی آلمان در جنگ هشت ساله عراق که نه بلکه جهان عرب وغرب وحتی شرق علیه کشور نوپای ما بنا بر گفته خودشان وآمارهای سازمانهای همین غرب وآلمان بیش از 2میلیارد دلار مواد شیمیایی برای مقابله با رزمندگان ما به عراق صادرات داشت که حتی صدام بر علیه مردم خودش هم استفاده کرد پول آن مواد ساخته شده ضد بشری شد سیل واین کشوررا دهها برابرش خسارت زد مثل همون دامداری که آب در شیر های دوشیده از دامها میریخت وچوپانش معترض شد وسیل آمد وهمه دامها را با خود برد وجوابیه چوپان هم این بود به اربابش همون لیوان لیوان آب شد سیل واینگونه شد
  • IR ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
   2 0
   کسی منکر درد رنج داخل نمیشه... و درد و رنج داخل هم از تفکر امثال شما و دولتتونه... باید این تفکر سمی غرب خدایی و غرب پرستی از کشور حذف بشه تا درد و رنج مردم هم التیام پیدا کنه... دم رحیم پور برای روشنگریشون گرم....
 • IR ۱۴:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
  18 3
  اگر ایران بود الان موج خودتحقیری و ما چقدر بدبختیم و ایرانم تسلیت شبکه های اجتماعی رو پر کرده بود.
 • DE ۱۸:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
  8 7
  شما بفکر خوزستان باش و کشته ها و تشنه لبانش ...راه دور نرو ، دولت آلمان دستور پرداخت کمک های فوری به آسیب دیدگان صادر کرده ، آنها بی پناه نیستند مثل زلزله زدگان و سیل زدگان ایرانی که همان هستی مختصر را هم ازدست میدهند و به گدائی و چادر نشینی می افتند ... شماها عادت دارید اتفاقات کشورهای دیگر را ببینید اما جلوی پایتان را نه !
  • IR ۲۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
   0 1
   شما صادر کردی دستور کمک های فوری رو حتما . تازه ازادیه یکی دلش میخواد فکر المان باشه
 • GB ۲۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
  1 0
  آره، هر پنجاه سال یکبار را می شود خشم طبیعت و غافلگیری انسان دانست اما سالی چند بار سیل و خشکسالی همزمان در یک کشور فقط سؤمدیریت و بی تدبیری و بی لیاقتی مدیران است.
 • IR ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
  0 0
  امریکا و اروپا به کل نابود شدن ، حالا یکی میگه شما فکر خودت باش ، دستور صادر میکنن پرداخت کنن

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس