پاسخ باشگاه مس به بیانیه بادران: کاش از برخی داوران هم تشکر می کردید!

باشگاع مس کرمان بیانیه‌ای را در واکنش به بیانیه روز گذشته بادران منتشر کرد.

به گزارش مشرق، روابط عمومی باشگاه مس کرمان در واکنش به بیانیه باشگاه بادران تهران اطلاعیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

* اعتراض، حق هر فرد و هر تیمی است و هیچکس هم نمی‌تواند حق تیم بادران در اعتراض به مواردی که علیه خود می‌داند را کتمان کند اما اعتراض زمانی که جای خود را به تهمت و افترا می‌دهد دیگر "حق" نیست و تیم بادران نیز با بیان جملات و الفاظی که دقیقا مصداق تهمت و افترا به تیم ها و شخصیت‌های لیگ یکی است از حق اعتراض خود کاملا سواستفاده کرده و از این رو ضمن اینکه نیاز به ورود مراجع ناظر فوتبال کشور به این بیانیه وجود دارد، تیم های لیگ یک نیز این اجازه را نمی‌دهند که این باشگاه برای تبرئه و فرار رو به جلوی خود بابت عدم صعود به لیگ برتر، اکثریت تیم‌ها و شخصیت‌های لیگ یک را با اتهام و افترا مواجه کند.

* باشگاه بادران تهران در حالی موارد مطروح در بیانیه خود را اعلام می‌کند که به نوعی فدراسیون تحت مدیریت مالکان خود را زیر سوال می‌برد و اگر مدیران این باشگاه در فدراسیون توان مبارزه با این حجم از فساد در لیگ یک را ندارند، بالطبع مدیریت آن‌ها در باشگاه بادران نیز چیزی جز شکست عاید آن ها نمی‌کند کما اینکه همین اتفاق امسال و سال های قبل برای این تیم رخ داد.

* باشگاه بادران در بیانیه خود جا داشت از داورانی هم تشکر کند که به خصوص در هفته‌های حساس پایانی به غایت پنالتی‌های مشکوک و بسیار عجیب را که منجر به محرومیت آن‌ها شد را برای تیم بادران اعلام کردند و جای خالی تشکر از این داوران و اتفاقاتی از این دست نیز در این بیانیه به شدت احساس می‌شود!

* باشگاه بادران در حالی بر روی یک خبر بدون منبع موثق بابت خرید و فروش امتیاز مانور می‌دهد و با بیان داستان‌های پلیسی، تبانی را از آن استنباط می‌کند که خود در فوتبال ایران یکی از الگوهای مطرح در خرید و فروش امتیاز بوده است و این تیم با خرید امتیاز تیمی به لیگ دو و سپس با خرید امتیاز تیم پارسه تهران به لیگ یک صعود کرد. اصلا زیبا نیست باشگاهی، با اقدامی که خود سرلوحه در انجام آن است، دیگر تیم‌ها را آن هم قبل از رخ دادن اتفاقی در این زمینه متهم کند.

بیشتر بخوانید:

بیانیه پر از کنایه بادران بعد از عدم صعود به لیگ برتر

*برای تمام تیم‌های لیگ یکی، بهره مندی تیم بادران از برخی امتیازات ویژه کاملا روشن و واضح بود و این تیم چه در برخی رسانه‌ها و چه در برخی ارگان‌ها به وضوح حمایت‌های ویژه ای را برای خود می‌دید و اکنون اصلا شایسته به نظر نمی‌رسد که این تیم برای فرار رو به جلو و توجیه شکست خود برای صعودش، بیش از دو و سوم لیگ یک ایران را متهم کند تا خود را در موضع مظلومیت بابت شکست قرار دهد. چه بهتر بود که مقامات این تیم با پذیرفتن شکست برای فصل آینده تیم خود برنامه ریزی می کردند و احترام سایر رقبای خود را نیز حفظ می کردند.

*در بیانیه باشگاه بادران تهران در حالی به صراحت به فرهاد کاظمی سرمربی تیم فوتبال مس کرمان تهمت و افترای بدون سند وارد شده است که باشگاه مس کرمان پیش از عقد قرارداد با ایشان، کلیه استعلام‌های لازم را از نهادهای مربوطه اخذ کرده بود و هیچ یک از این نهادها، تهمت های وارده به ایشان در این بیانیه را تائید نکردند. از همین رو جای پیگیری حقوقی درمورد این تهمت و افترا در بیانیه باشگاه بادران کاملا باز می‌ماند. ضمن اینکه کاظمی در دو فصل اخیر سرمربیگری همین تیم بادران تهران را برعهده داشته وبه نظر می‌رسد باشگاه بادران با بیان این تهمت‌ها به کاظمی در بیانیه خود، به نوعی مشروعیت اقدامات مدیریتی و فوتبالی خود را در دو فصل اخیر زیر سوال برده و به نوعی دست به خود زنی زده است!

* در بیانیه باشگاه بادران در حالی به شکلی سخیف در رابطه با بازی مس کرمان و هوادار نظریه پردازی شده که مس کرمان در این بازی خود شانس صعود داشت و به نوعی این بازی آخرین شانس مس در جدول برای صعود محسوب می‌شد. کاملا دور از عقل به نظر می‌رسد که مطابق نظریه عجیب بیانیه بادران، مس قصد داشته باشد با شکست در این بازی شانس صعود مسلم خود را از دست بدهد و سپس از طریق خرید امتیاز به دنبال آن باشد! به نظر می‌رسد فشار روانی ناشی از عدم صعود، جنبه‌های تخیلی بیانیه باشگاه بادران را بیش از پیش کرده باشد.

* تیم فوتبال مس کرمان که فصل قبل، خود به واسطه تفاضل گل و در این فصل نیز به واسطه حداقل امتیاز از رسیدن به لیگ برتر بازماند. در هر دو فصل طعم تلخ ناجوانمردی‌ها و اقدامات کثیف بیرون از زمین را به خوبی بر تن خود احساس کرده است. از همین رو برای خود بسیار ثقیل و سنگین می‌بیند که باشگاهی بدون هیچ دلیل و سندی به باشگاه مس کرمان چنین تهمتی وارد سازد که خود اسیر سیاهی‌های آن بوده است. از همین رو باشگاه مس کرمان به طور جدی اقدامات حقوقی و شکوایه خود را از بیانیه باشگاه بادران و صحبت های مقامات این باشگاه تنظیم و تا حصول نتیجه به طور جدی آن را دنبال خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس