قدردانی نفتالی بنت از امارات بابت همکاری در افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی به ولیعهد امارات به بهانه تبریک عید قربان، از وی بابت همکاری در افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی تشکر کرد.

به گزارش مشرق، نفتالی بنت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز جمعه در تماس تلفنی با محمد بن زاید ولیعهد امارات از وی بابت افتتاح سفارت رژیم اشغالگر قدس در شهر ابوظبی تقدیر و تشکر کرد.

بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، نخست وزیر رژیم اسرائیل در پیام خود به ولیعهد امارات به بهانه تبریک عید قربان، تأکید کرده است که او به روابط راهبردی بین تل‌آویو و ابوظبی «توجه ویژه‌ای» دارد.

نفتالی بنت‌ همچنین گفته است که روش امارات عربی متحده در قبال این رژیم «تغییری» است که یک منبع الهام برای سایر کشورها محسوب می‌شود.

اشاره نخست وزیر رژیم اشغالگر فلسطین به تابوشکنی امارات در روابط با این رژیم است که سال گذشته همین موقع با فشار و وساطت «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا اقدام به عادی‌سازی کرد و مقدمه‌ای شد برای چند کشور کوچک عربی که از این شیخ نشین خلیج فارس تبعیت کرده و به رغم اعتراض‌های مردمی در کشورهای عربی و خود فلسطینیان، روابط خود را با صهیونیست‌ها عادی‌سازی کنند. بحرین، سودان و مغرب به ترتیب کشورهایی بودند که بعد از امارات اقدام به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی کردند.

چهارشنبه هفته گذشته سفارت رژیم اسرائیل در ابوظبی رسما افتتاح شد و به دنبال آن نیز سفارت امارات در فلسطین اشغالی افتتاح شد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس