کد خبر 1247024
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
سهام عدالت

همزمان با افت شاخص بورس، امروز ارزش سهام عدالت نیز کاهش یافت. ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ۹۲ هزار تومان معادل ۱.۱ درصد کاهش یافت.

به گزارش سرویس بورس مشرق، شاخص بورس امروز با روند نزولی شروع به کار کردو نمای ابتدایی نقشه بازار را به رنگ قرمز درآورد. روند نزولی سهام شرکت‌ها، شاخص بورس تهران را در نیمه معاملات تا ۱۱ هزار واحد کاهش داد و به مرز ۱.۳ میلیون واحدی رساند، اما بعد از رسیدن به این نقطه شاخص مجددا صعودی شد و تا پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۷ تیرماه با کاهش هشت هزار و ۳۲۶ واحدی در محدوده یک میلیون و ۳۰۲ هزار و ۹۱۴ واحد متوقف شد. امروز شاخص کل ۰.۶۴ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۵۶ درصد کاهش داشت
«فولاد»، «نوری» و «کگل» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند و «میدکو»، «تاپیکو» و «شستا» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. «شستا»، «برکت»، و «ومدیر» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۹۵ هزار و ۵۴۱ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۱ درصد معادل ۹۲ هزار و ۷۹۱ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۵۷ هزار و ۳۲۴ تومان رسیده است.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۲۷ تیر +جدول

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۱۴۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۰۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۱۰۹ تومان معامله شد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۲۷ تیر +جدول

منبع:نبض بورس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس