کد خبر 1235101
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
اعلام نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان رشت

فرماندار ویژه میاندوآب‌ گفت: با پایان یافتن شمارش آرای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، منتخبان شورای اسلامی در شهرهای چهارگانه این شهرستان مشخص شدند.

به گزارش مشرق، حسام شیرازه‌محبت بعد از ظهر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در شهر میاندوآب استان آذربایجان غربی "جهانگیر قاسم زاده" با کسب ۶ هزار و ۵۳۷ رأی به عنوان نفر اول و "غیب الله رحیمی" با کسب ۶ هزار و ۳۵۸ رأی به عنوان نفر دوم انتخاب شدند.

وی افزود: "روبین کلانتری" با کسب پنج هزار و ۹۴۷ رأی، "بابک محمدزاده" با کسب پنج هزار و ۲۴۰ رأی و "شهرام محمدوند ولی‌آباد" هم با کسب پنج هزار و ۲۳۳ رأی در ترکیب شورای ششم شهر میاندوآب قرار گرفتند.

وی همچنین اضافه کرد: "فیروز تقوی" با کسب پنج هزار و ۱۶۲ رأی و "اسکندر سجادی" با کسب پنج هزار و ۹۸ رأی به ترتیب به عنوان نفر ششم و هفتم دیگر منتخبان مردم میاندوآب در شورای شهر شدند.

فرماندار میاندوآب اظهار داشت: "مصطفی رسولی قره‌ورن" با کسب چهار هزار و ۱۷۹ رأی، "محمد هاشمی" با سه هزار و ۶۹۰ رأی، "بیژن قاسمی" با سه هزار و ۱۷۵ رأی، "واثق عیدی" با کسب سه هزار و ۱۰۲ رأی و "رمضان آزادی وکیل‌کندی" نیز با ۲ هزار و ۵۴۵ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر میاندوآب در دوره ششم انتخاب شدند.

شیرازه‌محبت با بیان اینکه در مجموع ۵۸ نفر در گود رقابت انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر میاندوآب حضور داشتند، گفت: سه عضو راه یافته به ششمین دوره شوراهای اسلامی این شهر، از اعضای شورای دور پنجم هستند.

وی در ادامه با اشاره به نتایج انتخابات ششمین دوره شورای شهر چهاربرج نیز گفت: از این شهر "منوچهر ابراهیمی‌آذر" با کسب ۲ هزار و ۴۱ رأی به عنوان نفر اول، "ناصر حسن‌زاده" با هزار و ۹۴۲ رأی و "محمد بابائی" با کسب هزار و ۶۷۸ رأی به ترتیب نفرات دوم و سوم به شورای شهر راه یافتند.

وی افزود: همچنین "علی عشقی" با هزار و ۶۴۶ رأی و "بهارعلی محمدی" با هزار و ۴۷۹ رأی به عنوان نفرات بعدی در ترکیب شورای دور ششم شهر چهاربرج قرار گرفتند.

فرماندار میاندوآب اظهار داشت: در شهر باروق هم "علی جمشیدزاده باروق" با ۶۹۰ رأی، "نقی حسنی" با ۶۸۸ رأی، "منصور رمضان‌پور باروق" با کسب ۵۵۶ رأی، "فریبا علوی" با ۵۵۴ رأی و "کاظم عزیزی باروق" با ۵۴۷ رأی حائز اکثریت آرا شدند.

شیرازه‌محبت همچنین با اشاره به نتایج شمارش آرا نامزدهای انتخابات شورای اسلامی در شهر جدید بکتاش افزود: "منصور عمووندی" با ۸۱۲ رأی، "نادر قاسم زاده بکتاش" با ۷۹۵ رأی و "فرداله بختیاری بگتاش" با کسب ۶۳۸ رأی به عنوان سه نفر اول به شورای پنج نفری این شهر راه یافتند.

وی بیان کرد: همچنین "جعفر محتشم" با ۶۲۷ رأی و "عبداله سخی ثانی" با ۶۱۷ رأی به عنوان نفرات چهارم و پنجم شورای شهر جدید بکتاش انتخاب شدند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس