چمران: مردم زمام امور کشور را به کاندیدای "کارآمد" بسپارند/مجریان انتخابات، اختلال‌ سیستم را رفع کنند

رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: امیدواریم مردم امروز در پای صندوق‌های رای فردی کارآمد را برای انتخابات ریاست جمهوری انتخاب بکنند که زمام امور کشور را در دست بگیرد و از این نابسامانی نجات بدهد.

به گزارش مشرق، مهدی چمران پس از انداختن رأی خود در صندوق اخذ رأی در حرم عبدالعظیم حسنی در رابطه با حضور و مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ خرداد اظهار کرد: در حال حاضر نمی‌توان آماری ارائه کرد اما طلیعه مشارکت در این صبحگاه بسیار خوب است و می‌بینیم که مردم در این مکان حضور پرشوری دارند.

وی گفت: همچنین در نقاط مختلف تهران تماس‌هایی را داشته ایم و اعلام شده که سیستم‌ها کار نمی‌کند امیدواریم این مسئله به گوش مسئولان برسد و با توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر تامین شرایط انتخابات این مشکل به زودی برطرف شود.

چمران ادامه داد: برخلاف اخبار مایوس‌کننده‌ای است که از یک سال پیش در ارتباط با مایوس کردن مردم برای حضور پای صندوق‌های رأی وجود داشت، امروز شاهدیم مردم همانند انتخابات قبل حضور خوبی دارند.

وی در خصوص انتخابات شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: انتخابات شوراها از اهمیت بالایی برخوردار است و برخلاف انتخابات قبلی در این دوره شاهد شور و هیجان حتی بیش از انتخابات ریاست جمهوری هستیم که فکر می‌کنم به خاطر مشکلات و عدم کارآمدی مسئولان در این دوره از مسئولیت شهری باشد.

 اظهار امیدواری کرد که مردم امروز در پای صندوق‌های رای فردی کارآمد را برای انتخابات ریاست جمهوری انتخاب بکنند که زمام امور کشور را در دست بگیرد و از این نابسامانی نجات بدهد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس