تحرک خطرناک محمود عباس با حمایت امارات و عربستان در کرانه باختری

افشا کننده اسرار درونی آل سعود از طرح خطرناک رئیس تشکیلات خودگردان به همراه امارات و عربستان در کرانه باختری در حالی که مقاومت به حملات موشکی به رژیم صهیونیستی ادامه می دهد، پرده برداشت.

به گزارش مشرق به نقل از النشره، مجتهد به عنوان افشاکننده اسرار درونی آل سعود به موضع گیری درباره تحولات فلسطین پرداخت.

وی افزود: عربستان، امارات، مصر و تشکیلات خودگردان فلسطین بسیار نگران هستند.

وی گفت: این نگرانی آنها به سبب اقدامات سرکوبگرانه اسرائیل و شهادت غیرنظامیان نیست بلکه به سبب اوج گیری سریع روند تحولات به سمت سقوط شوکت اسرائیل به ویژه پس از تحرک فلسطینی ها در داخل اراضی اشغالی است.

مجتهد اعلام کرد: ترس واقعی آنها از این است که بحران به فروپاشی صهیونیستها منجر شود.

وی افزود: برای سرو سامان دادن اوضاع، عربستان و امارات وعده مالی غیر محدود به عباس به منظور نجات اسرائیل را داده اند. محمود عباس هم خواسته آنها را اجابت کرده است و بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای حماس را در کرانه باختری بازداشت کرده است و هنگامی که اسرائیل مجبور به خارج کردن بخش اعظم از نظامیانش در کرانه باختری با هدف سیطره بر اوضاع در داخل فلسطین اشغالی شد، (عباس)متعهد به حمایت از عقبه آنها در کرانه باختری شد.

مجتهد فاش کرد: یادآور می شود که محمود عباس ۶۰ هزار نیروی امنیتی مسلح وابسته به تشکیلات خودگردان را حامی محافظت از عقبه اسرائیل کرده است که حقوق آنها را عربستان، امارات، آمریکا و اتحادیه اروپا می پردازند.

وی تاکید کرد: چرا مقاومت با محمود عباس تعارف می کند و در قبال بازداشت دهها عضو خود و سرکوب اعتراضات در کرانه باختری سکوت اختیار کرده است؟

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
  3 0
  محور مقاومت هیچ گاه از دشمن بیرونی شکست نخورده و نخواهد خورد. همیشه از دورن، به خصوص از اصلاح طلبایی که از جنس خودشون بودن اما تربیت یافته ی اجنبی ضربه خوردن.
 • IR ۱۵:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
  1 0
  وقت دستگیری و محاکمه خائن است
 • IR ۱۶:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
  3 0
  از محمود عباس بهائی جز خیانت و نامردی انتظار دیگری نیست
 • ممد GB ۱۶:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
  1 0
  اصلا جای تعجب نداره تشکیلات خود گردان فلسطین و شخص محمود عباس عروسک خیمه شب بازی موساد و سیا هست
 • IR ۲۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
  4 0
  اینجا روحانی داریم اونجا محمود عباس
 • US ۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
  1 0
  درواقع محمود عباس ها اسراییلی می باشند برای ازادی فلسطین وقدس شریف اول باید اینها را از سر را برداشت بعد برند ترتیب ادمکش وکودکشان را قلع وقمع کنند