محمود صادقی: برای FATF رفراندوم برگزار کنیم!

نماینده مردم تهران در مجلس دهم با برگزاری نشست خبری برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام داوطلبی کرد.

به گزارش مشرق، محمود صادقی در نشست خبری در دفتر مرکزی انجمن اسلامی دانشگاهیان گفت: ابتدا باید فاجعه افغانستان را تسلیت بگویم و امیدوارم با خشکاندن ریشه افراط گرایی دیگر شاهد چنین خشونت‌هایی نباشیم. ملت ایران بار دیگر در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا قرار دارد. انتخابات ارزشمندترین ره اورد انقلاب اسلامی است که با درهم پیچیدن یک نظام سلطنتی فردمحور حق حاکمیت ملی را برسمیت شناخت و نظام جمهوری را با مشارکت عامه و رای مردم بنا نهاد. 

این نماینده مجلس عنوان کرد: موسم انتخابات فرصتی است تا با استفاده از ان ضمن مرور دستاورد گذشته چشم انداز رویدادها را ترسیم کرد و داوطلبان با برنامه های خود نظر رای دهندگان را جلب می کنند. برغم دستاوردها در چهل سال گذشته در همه حوزه ها بر بنیاد معیاری اقتصادی و اجتماعی وضعیت کشور مطلوب نیست و براساس دگرگونی اصلی و مطالبات ملت و شیوه تعامل دولت‌های مستقر را ایجاد کرد.

صادقی یادآور شد: احساس نا امیدی در شمار قابل توجهی از احاد جامعه وجود دارد و نخبگان دربند آسیب اجتماعی هستند. معیشت دشوار مردم و ابرچالش ها گواه روشنی بر ساختار کنونی است.

صادقی خاطر شد: دولت باید با مدیریت چالش ها و بسیج امکانات کشور در جهت بهبود و اثرگذاری مثبت بر زندگی مردم تلاش کند و با شفافیت نظام ساختار و عملکرد خود را شفاف کند و با فساد مقابله کند.

وی تاکید کرد: دولت پاسخگو می تواند با اتکا به ملت قدرت ملی را احیا کند و با این قدرت می تواند موانع را از پیش رو بردارد و سایر قوا را وادار به پاسخگویی کند. دولت پاسخگو می تواند با جلب مشارکت مردم و رویکرد عدالت محوری وضعیت معیشتی مردم را بهبود بخشد و بر فقر فزاینده فائق اید.

وی اضافه کرد: به همین دلیل داوطلب نامزدی انتخابات خواهم شد و ما بر محور شعار دولت پاسخگو و شفافیت تلاش می کنیم برنامه ای افق ساز خواهد بود تا امید مردم را زنده می کند. این برنامه مبانی بر توسعه پایدار و متوازن است.

محمود صادقی با تنها 12 رای به نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان برای ارائه برنامه معرفی شده است،روز گذشته موسوی لاری از سران مجمع روحانیون مبارز از همه اصلاح طلبان خواسته بود تا  به صورت فله ای در انتخابات نامزد شوند،پیش از این محمود صادقی پست ریاست جمهوری را بدون اختیار خوانده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 12
 • در انتظار بررسی: 12
 • غیر قابل انتشار: 6
 • محمدایوب IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  23 2
  انتخابات گله ای. بوفالو های آمریکایی حمله میکنند برای هیچ. آنها می‌گویند رییس جمهور اختیار. ندارد کشور ته دره است وخشکسالی. خزانه خالی ولی برای رسیدن به آن خود را پاره پاره وازتمام شیاطین انس و جن وشیطان بزرک آمریکا وعباشکلاتی قبا ایتالیایی مفلوج علیل کمک می‌گیرند
  • امید IR ۱۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
   11 1
   دمت گرم. حرف دل من را زدی
  • IR ۱۷:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
   15 1
   در نظر بگیرید اگر در قانون اساسی ما ولی فقیه و شورای نگهبانی پیش بینی نشده بود و امثال صادقی یا تاجزاده با پول و تبلیغات غربی ــ عربی ــ عبری رأی مردم را با هرترفندی می گرفتند و رئیس جمهور کشور می شدند آن گاه می بایست مثل رئیس جمهور صربستان شاهد نشستنش به مانند یک مجکوم و برده در مقابل رئیس جمهور یانکی ها می بودیم و کاری هم از کسی برنمی آمد!!!
 • IR ۱۷:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  21 0
  همینو کم داشتیم
 • IR ۱۷:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  12 2
  عناصرفرقه منگلیسم!!!
 • IR ۱۷:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  17 0
  دلقک خوبیه
 • IR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  1 11
  لطفا اول به خودمان ارزش قائل باشیم و بعد به هم احترام بگذاریم
 • IR ۱۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  3 10
  من از به اصطلاح اصلاح طلب ها دل خوشي ندارم اما اصولگراها فله اي ثبت نام نمي كنن؟انصاف هم خوب چيزيه!
 • IR ۱۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  15 4
  خدارو شکر اصولگرایان به کاندیدای واحد رسیدند و قرار نیست ده‌تا‌ده‌تا ثبت نام کنند
 • IR ۱۸:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  17 0
  خوبه بساط خندمون جور شد
 • رضا DE ۱۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  9 2
  دوستان از اعلام کاندیداتوری امثال صادقی و تاج زاده ساده عبور نکنین، اینا میدونن رد صلاحیت میشن، اما اعلام نامزدی میکنن تا از فرصت انتخابات و آزادی بیان برای ضربه به نظام سو استفاده کنن.
 • IR ۱۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
  8 0
  فقط برا گرفتن ضربات اصلیه و افکار سنجی و ساخت شعارهای فریبنده و محورهای اصلی جهت کاندید اصلی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس