کد خبر 1214605
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
سکه و ارز نمایه

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۲۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۱ هزار و ۴۵۰ تومان است.

به گزارش مشرق، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۹۲۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم ۹۲۱ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۲۲۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 گفتنی است،‌ به دلیل موج جدید کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران نیز به مدت ۴ هفته تعطیل بود و از ۱۸ اردیبهشت ماه بعد از یک دوره تعطیلی، مجدداً فعالیت خود را آغاز کرده است. قیمت های درج شده در این خبر با استناد به نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۱ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت یورو ۲۶ هزار تومان و درهم امارات  ۵ هزار و  ۹۰۰ تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در تعطیلات نوروز، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و ... باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و ... قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۰ هزار و ۷۲۵ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۰ هزار و ۳۱۴ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۵ هزار و ۴۸ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۴ هزار و ۵۵۲ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: ‌یک‌شنبه ۱۹  اردیبهشت ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۰  هزار و ۷۲۵

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۱  هزار و ۴۵۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۵  هزار و ۴۸

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۶ هزار

قیمت درهم

۵ هزار و ۹۰۰

قیمت پوند

۳۰ هزار و ۳۲۰

بروزرسانی: ‌یک‌شنبه ۱۹  اردیبهشت ساعت ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۹ میلیون و ۴۹۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۳۰۰   هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳  میلیون و ۳۵۰  هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون

بروز رسانی: ‌یک‌شنبه ۱۹  اردیبهشت ساعت ۱۲:۵۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۹۲۱  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۲۲۷  هزار

مثقال طلا

۳  میلیون و ۹۹۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۳۱

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha