نفیسه روشن

بیشتر از این قضیه سکوت سعید ابوطالب به عنوان تهیه کننده و کارگردان و شخص اول این مجموعه «شب های مافیا» عجیب است!

به گزارش مشرق، بی احترامی عجیب و غریب نفیسه روشن به تدوینگر برنامه «شب های مافیا» ساخته سعید ابوطالب در صفحه اینستاگرامش یکی دیگر از هنجار شکنی‌های جماعت سلبریتی ماب ایران است.

گویا این بازیگر از پخش نشدن مصاحبه های پشت صحنه اش در این برنامه عصبانی بوده و به همین دلیل متن تندی را علیه تدوینگر این برنامه در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است!

با ادبیاتی به شدت سخیف و بی ادبانه نسبت به تدوینگر برنامه ۳ استوری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و نوشته است (پیشاپیش از ادبیات این نوشته ها از مخاطبان معذرت می‌خواهم چون واقعا آنچنان زننده و وقیحانه است که انسان شرم می‌کند، ولی در جهت روشنگری چاره‌ای جز انتشار آن نیست، آنقدر نگفتیم که کار به اینجا رسید) :

استوری ۱ : «نمی دونم تدوینگر مافیا کی بوده، حتما خصومت شخصی با من داشته، هیچکدوم از مصاحبه های منو توی سه دوره فینال نذاشته، عجب به روابط پشت صحنه سینما!»

استوری ۲ : «از نگاه من پشم طلایی و تخم طلایی تعلق میگیره به تدوینگر مافیا! راجع من متاسفانه ر...د! بابا فینالیست‌ها رو کردی تو چشم مردم! هنوز نمی‌دونم کی هستی ...م به سرتاپات!»

استوری ۳ : «تدوینگر مافیا! اون همه مصاحبه پشت صحنه من کو؟ اگه میذاشتی چی ازت کم می شد؟ من اگه جای آقای ابوطالب بودم به خاطر حیثیتم از دفترم پرتت میکردم بیرون، بابا بسه کثافت کاری های پشت صحنه سینما!»

توهین‌های زننده خانم سلبریتی در اینستاگرام و سکوت همگانی!

و کمی بعد  گویا تدوینگر به ایشان پیام داده و توضیحاتی ارائه کرده است، خانم بازیگر استوری دیگری منتشر می‌کند، که باز بدتر از قبلی‌ها!

استوری ۴ : «  به‌به زن ارزون کار و چلمنگ مافیا پیداش شد! بدبخت وقتی من سریال اغما سال ۸۶ کار می‌کردم تو توی ... بابات بودی! آقای ابوطالب عزیز این نخاله‌ها رو حذف کن لطفا.»


 

توهین‌های زننده خانم سلبریتی در اینستاگرام و سکوت همگانی!

این میزان از بی ادبی و توهین به یک همکار در سطح عمومی واقعا حیرت‌آور است!

بیشتر از این قضیه سکوت سعید ابوطالب به عنوان تهیه کننده، کارگردان و شخص اول مجموعه «شب های مافیا» عجیب است!

به خانم سلبریتی حرجی نیست با همین چند استوری می‌توان سطح انتظار از او را مشخص کرد ولی سعید ابوطالب با سوابق ریز و درشتی چون: نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره هفتم، چهار سال عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، مستند ساز، فعال حوزه فرهنگ و رسانه، چرا سکوت کرده‌ است؟

با توجه به مورد خطاب قرار گرفتن سعید ابوطالب در استوری‌ها و گذشت چند روز از این قضیه سکوت ایشان نشانه تائید حرکت ناپسند خانم بازیگر است!

از آقای ابوطالب پرسش دارم آیا از برنامه سازی آن طرف آبی، فقط اسموکینگ و تاکسیدو پوشیدن به بازیگران را یاد گرفته اید؟ نمی‌توانید احترام به عوامل و شکل برخورد و حمایت از آنها را هم به فضای کارتان وارد کنید؟ یا حداقل کپی کنید؟

بگذارید مثالی بزنم، برنامه تخت گاز (Top Gear) بی بی سی به استناد آمار و اعلام مؤسسه رکوردهای جهانی گینس در سال ۲۰۱۳ پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی جهان بود که در بیش از ۲۰۰ کشور جهان پخش می‌شد.

جرمی کلارکسون مجری معروف و بی همتای آن برنامه در سال ۲۰۱۵ با یکی از عوامل تولید برنامه بر سر گرم نبودن غذای گروه دعوایش شد و به او چند ناسزا گفته بود (نه در صفحه اینستاگرام بلکه در هتلی که اقامت داشتند). جرمی کلارکسون بعد از این اتفاق در چند مورد از طریق ایمیل، پیامک تلفنی و همچنین به شکل حضوری از آقای تایمون (طرف دعوا) عذرخواهی کرده بود. اما تونی هال، مدیرکل بی‌بی‌سی اعلام کرد که قرارداد جرمی کلارکسون، مجری اصلی برنامه تلویزیونی تخت‌گاز (Top Gear) تمدید نخواهد شد و او را اخراج کردند.

مجری پر بیینده ترین برنامه تلویزیون در جهان که بسیاری از این شهرت هم مدیون اوست را به دلیل بی احترامی اخراج کردند.

حال به اصطلاح سلبریتی ما که سالهاست اثر چندان خاصی هم در حوزه سینما و تلویزیون ارائه نکرده است، در یک شبکه اجتماعی با دنبال کننده های میلیونی به تدوینگر برنامه بدترین توهین‌ها را می‌کند ولی همه ساکت هستند از برنامه ساز «شب های مافیا» تا عوامل دیگر آن، خانه سینما، صنف تدوینگران و ...

واقعا حیرت آور است و البته تهوع آور.

علی الخصوص وقتی می‌بینیم این به اصطلاح سلبریتی‌ها در صفحاتشان چه درسهای زندگی به ما می‌دهند و یا چگونه از عشق و علاقه بی حد و مرزشان به انواع و اقسام موضوعات روز دم می‌زنند.

تهوع آور است وقتی که در سواحل خلیج فارس حالشان خوب است استوری بارون راه می‌اندازند از عشق و محبتشان به همسر و همنوع و ... اما وقتی نسبت به یک اتفاق ناراحت می‌شوند از چنین موقعیتی در دنیای مجازی به عنوان اهرم فشار به یک تدوینگر برنامه استفاده می‌کنند. اعتراضی داشتید باید اول با برنامه ساز مطرح می‌کردید به جای تدوینگر، قطعا آن شخص نفر اول خروجی این برنامه نیست. البته که شما برای کارگردان و تهیه کننده چنین لات بازی‌هایی در نمی‌آورید.

تهوع آور است وقتی که فکر می‌کنم اگر چنین کسانی (سلبریتی ماب) قدرتی یا امکانی بالادستی داشتند احتمالا وقتی از یک رویدادی ناراحت می‌شدند چه فجایعی را رقم می‌زدند.

یک ضرب المثل انگلیسی است که می‌گوید شیطان در جزئیات است یعنی همیشه امکان دارد مسائل با اهمیت در نگاه کلی و بدون دقت به جزئیات، به چشم نیاید. ولی اینجا باید گفت با نگاه دقیق به جزئیات چنین اتفاقاتی واقعا شیطان را می‌توان دید.

شاید هم به دنبال قانون بدنامی بهتر از گمنامی است دنبال فالوئر بیشتر هستند، گویا مد شده هرچه فحش بیشتر، فالوئر هم بیشتر!

از سلبریتی و برنامه ساز هم شانس نیاوردیم.

پی نوشت: الان تعدادی خواهند گفت چقدر بد است پرداختن به چنین موضوع زردی و ... عرض شود متاسفانه فعلا همین خالقان موضوعات زرد دارند روی سر و کولمون راه می‌روند. آنها را مورد شماتت قرار دهید نه منتقدین رفتارهای زشت آنها را!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 25
 • در انتظار بررسی: 7
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۰۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  25 2
  این ها هنرمند نیستن این ها زباله های بی خاصیت مفت خورن، دیگه هرچی فیلم بازی کردین واسه ملت کافیه.
 • IR ۰۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  21 1
  پشت صحنه های سینما دریده وسلیته هستند!
 • IR ۰۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  19 5
  نفیسه روشن کی هست؟ همین دختر زشته با اون دماغ بی ریخت و دندونهای خرگوشی؟ اگر منظورت اونه که تف تو نقش هایی که این نابازیگر درجه ۵ بازی میکنه. هر وقت فیلمی ازش می بینم تا چند روز استفراغ و.... دارم
 • DE ۰۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  11 0
  حاجی به آدم مست حرجی نیس
 • IR ۰۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  34 0
  اوه اوه اوه، چقدر داغونن اینا ..!
  • IR ۰۴:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
   16 2
   حامیان روحانی و اصلاح طلبان دیگه! :)))))))
 • IR ۰۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  1 15
  مشرق خیلی خوب بود که . چرا شلوغ ش کردی برادر.
 • IR ۰۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  20 0
  سلبریتی ها اکثرا قاطی دارن و بی ادب هستند!! و جالب هم اینجاست که در مورد مسائل روز، نظر می‌دهند و اظهار فضل می نمایند!
 • IR ۰۴:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  11 0
  پناه بر خدا. چقدر وقیح. البته جناب ابوطالب خیلی وقته جور دیگه ای هستن. توقعی نداشته باشید. بله... یک زمانی آزاده اردوگاه آمریکا محسوب می شدند و... خدا عاقبتمون رو ختم به خیر کنه.
 • US ۰۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  1 5
  کارش خوب نبود ولی چرا مصاحبه شو پخش نکردن
 • IR ۰۴:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  9 0
  لش لوش ها کین دیگه
 • IR ۰۵:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  16 1
  زنی که توی هر کاری با هزار تا نامحرم سر و کله میزنه و حیا و وقار ریخته شده نباید انتظاری بیشتر از این داشت ، نه همه ولی بیشتر بازیگران زن همین طوری هستند
 • IR ۰۵:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  16 0
  جماعت فاسد مونگول.
 • SE ۰۶:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  15 0
  این بی تربیتها و چاک دهن گشاد مخواهن الگو هم باشند فعلا که زالو هستند
 • GB ۰۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  3 0
  جرمی کلارکسون که خودش حیف نونه. باید بهش میگفتین خانم شایسته تو ایران زیاده، اگه ظرفیت نداری یکی دیگرو بیاریم سر کار.
 • IR ۰۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  14 0
  مشرق آخه این بددهن بی آبرو ارزش خبررسانی داره؟! چه نتیجه ای بجز مطرح شدن بیشتر امثال این زنک عایدت میشه؟!
 • حسین IR ۰۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  9 0
  فضای تهران و کرج آلوده است فضای سلبریتی ها ظاهرا آلوده تر المرء علی دین خلیله و قرینه
 • US ۰۸:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  12 0
  این حرف زدن نشون میده تربیت خانوادگی نداره و نابابه! قبلا هم به مردم تهمت حسادت زده بود که چشمشون تصاحب همسر ایشونه در حالی که اصلا کسی به ایشون نظر و توجهی نداشته! در سطوح فرهنگی با رفتارهای غیر عادی گفته می خواد خودکشی کنه بلافاصله از عشق جدیدش گفته و این که دیگه اونو رو به حسودها نشان نمیده چشم زخم میخوره! مملکت که هردمبیل باشه خوب همه چیز ول میشه! ولی این خانم مریضه! فالوئرها رو هم مریض و از راه به در می کنه باندی فریفته! حسود محور و هرزنگارند و عشق انگلیس دلیل آن نیاز به بررسی داره چون خطرناکه!
 • US ۰۸:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  6 0
  مدت هاست جامعه و فرهنگ ما از لاابالی گری این افراد رنج می بره کسی که روزگار دیگران رو سیاه میکنه روزگار خودش روشن نمیشه و این جهنم سیاه ساخته خودشان و اکنون خودشان در ساخته خود می سوزند و هر روز هیزم آن را بیشتر می کنند!
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  8 0
  برای پناهندگی به انگلیس و اول باید یک کارایی کرد بعد آزار و تحریک مردم به واکنش منفی میرن به بی خبرهای انوری میگن ببینید با ما چطور رفتار میشه بعد راحت بهشون پناهندگی میدن البته باید اجرا کننده خوبی باشند شما بهشون گیر ندید فردا خودکشی نمایشی می کنند و می گویند علتش مردم و فشار رسانه ها و حسودان بوده این افراد یا نابابند یا سادومازوخیزم و روان پزشک لازمند یکی دو تا هم نیستن مریضند!
 • IR ۱۴:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  6 0
  حتی چاله میدان ها هم به این وقاحت سخن نمی گویند.بی ادب متکبر
 • IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  7 0
  سخیفه روشن. راستز چلمنگ به فامیل خودت (روشن) بیشتر میاد
 • IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  6 0
  یعنی باورم نمیشه در این حد بیشعور و چال میدونی بعد ادعای فرهنگ و روغنفکریم میکنن خاااااااااااااک
 • IR ۱۵:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  5 0
  اسم چال میدونیا بد دررفته زنک بی چاک دهن بیشعور
 • IR ۲۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
  3 0
  چقددددددددددددددر بی ادب .