کد خبر 1204697
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
ورود دادستانی به دزدی از سهمیه واکسن پاکبانان در آبادان/ با سوءاستفاده‌کنند‌گان برخورد قضایی می‌شود

دادستان آبادان از ورود دستگاه قضایی درباره سوءاستفاده از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان از سوی برخی مدیران شهرداری آبادان خبر داد.

به گزارش مشرق، حمید مرانی‌پور، دادستان آبادان در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدام برخی مدیران شهرداری آبادان برای دریافت واکسن کرونا به جای پاکبانان زحمت‌کش اظهار داشت: بعد از اطلاع از این اقدام، موضوع بلافاصله در دستور کار دادستانی آبادان قرار گرفت و دستگاه قضایی تحقیقات میدانی و نامحسوس را آغاز کرد.

بیشتر بخوانید:

تکرار قصه گرگ و میش آبادان در گلستان

دادستان آبادان با بیان اینکه پس از بررسی دقیق چنانچه روشن شود که هر شخص حقیقی یا حقوقی از موقعیت شغلی‌ سوءاستفاده کرده و به جای پاکبان واکسن کرونا دریافت کرده قطعا با برخورد قانونی مواجه خواهد شد، افزود: چنانچه افراد دیگری در ارتباط با تزریق واکسن کرونا تبانی‌ کرده باشند دستگاه قضایی در راستای حقوق عامه با آن افراد برخورد لازم را انجام می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

استفاده مدیران شهرداری از واکسن‌ پاکبان‌ها +فیلم

وی با بیان اینکه سلامت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و قطعا این موضوع توسط دستگاه قضایی با قاطعیت پیگیری می‌شود، تصریح کرد: اگر مشخص شود در رسیدگی به این موضوع شبه قضایی دیگری وجود دارد موضوع در راستای حقوق عامه و حفظ سلامت مردم و حقوق پاکبانان به مراجع دیگر قضایی ارجاع خواهد شد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha