افزایش امنیت غذایی کشور یکی از دستاورد‌های سفر آیت‌الله رئیسی به لرستان

بازدید آیت‌الله رئیسی از کارخانه‌ کشت و صنعت لرستان در جهت رفع موانع تولید علاوه بر افزایش اشغال‌زایی و رشد شاخص‌های اقتصادی می‌تواند در جهت ایجاد امنیت غذایی نیز موثر باشد.

به گزارش مشرق، «ایرج دریکوندی»، با اشاره به سفر رئیس قوه قضاییه به لرستان اظهار کرد: با توجه به دستاوردهای مثبت سفرهای اخیر آیت‌الله رییسی به استان‌های کشور، گروه‌ها و انجمن‌های مردم نهاد چندین بار با ارسال دعوتنامه‌های به رئیس قوه قضاییه ایشان را برای بازدید از استان لرستان دعوت کردند.

ببینید:

فیلم/ واکنش حجت‌الاسلام رئیسی به شعر دختر لرستانی

مدیر روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان تصریح کرد: عملکرد قوه قضاییه در دوره اخیر نشان از حمایت و توجه ویژه این نهاد حاکمیتی در خصوص موضوع تولید است که این رویکرد در سفر ایشان به استان لرستان ادامه داشته است.

ببینید:

فیلم/ بازدید حجت‌الاسلام رئیسی از کارخانه ماشین‌سازی لرستان

وی افزود: مجموعه کشت و صنعت لرستان با وسعتی معادل دو هزار هکتار با داشتن بیش از ۷۰۰ کارگر نقش مهمی در اشتغالزایی و تولید محصولات استراتژیک در کشور دارد که متاسفانه در یک دوره به دلیل روش غلط خصوصی سازی با یک واگذاری ناصحیح مواجه شد و مشکلات فراوانی برای بخش‌های تولید آن ایجاد شد.

دریکوندی در پایان بیان کرد: بازدید آیت‌الله رئیسی از کارخانه‌ کشت و صنعت لرستان در جهت رفع موانع تولید علاوه بر افزایش اشغال‌زایی و رشد شاخص‌های اقتصادی می‌تواند در جهت ایجاد امنیت غذایی نیز موثر باشد.

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی سه‌شنبه ۱۰ فروردین در بیست و پنجمین سفر استانی خود به لرستان سفر کرد و مورد استقبال رسمی نماینده، ولی فقیه در استان، استاندار، رئیس کل دادگستری و مقامات استانی لرستان قرار گرفت.

رئیس قوه قضاییه در مصاحبه خبری پایان سفر به استان لرستان در پاسخ به سوالی در خصوص دستاوردهای این سفر عنوان کرد: در بررسی‌ها نکته‌ای که در ارتباط با مسئله صنعت که یکی از امکانات مهم در استان لرستان است، دنبال کردیم این بود که متاسفانه با تعطیلی و نیمه تعطیلی برخی از کارخانجات، مواجه شدیم.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: حتما باید کارگروه‌هایی در استان و زیر نظر استاندار، وضعیت این کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی را پیگیری کنند و آن‌هایی که می‌شود به مدار تولید آورد، به مدار تولید بیاورند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس