محورهای مواصلاتی استان تهران باز است

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از تداوم بارش باران در شهریار، ملارد، آزادراه تهران-شمال و امام زاده داوود خبر داد و گفت: محورهای مواصلاتی استان تهران باز است.

به گزارش مشرق، عادل مصدقی در خصوص وضعیت راه‌های مواصلاتی استان تهران اظهار داشت: از ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته شاهد شروع بارش باران به صورت پراکنده در محورهای شمالی امام زاده هاشم- آهک دره بوده ایم.

مصدقی با بیان اینکه در آزادراه تهران -شمال (تونل ۱۶) شاهد بارش برف خفیف بوده ایم گفت: بارش‌ها مجدداً از ساعت ۸ صبح در ارتفاعات آبعلی، امام زاده هاشم، گدوک، امین آباد، سربندان، آزادراه تهران -شمال و ارتفاعات شمیرانات، امام زاده داوود و ارتفاعات) به صورت برف ظاهر شده اند و و در بقیه محورها به صورت باران تا ساعت ۱۴:۰۰ امروز ادامه یافته اند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران بیان داشت: در حال حاضر فقط در محدوده شهریار و ملارد، آزادراه تهران-کرج، آزادراه تهران - شمال و محور امام زاده داوود
بارش باران گزارش شده و بقیه محورها بدون بارش گزارش شده اند.

وی در خصوص وضعیت ترافیکی راه‌ها نیز عنوان داشت: محور زردبند-فشم (قبل از حاجی آباد) دارای ترافیک پرحجم است و بقیه محورها دارای ترافیک روان بوده و محورهای مواصلاتی استان تهران باز است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس