ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال/ «دانه درشت‌هایی» که افتادند!

مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال در شرایطی برگزار شد که انتخاب برای رئیس چهار سال آینده به دور دوم کشید و در پایان رقابت نزدیک شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس جدید انتخاب شد.

به گزارش مشرق، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال روز یکشنبه ۱۰ اسفند با حضور ۸۷ عضو مجمع در سالن اجلاس سران برگزار شد و در پایان رئیس و اعضای هیات رئیسه این فدراسیون برای چهار سال آینده انتخاب و مشخص شدند.

کریمی و آجورلو کنار رفتند
برای ریاست فدراسیون فوتبال علی کریمی، کیومرث هاشمی، شهاب الدین عزیزی خادم و مصطفی آجورلو وارد رای گیری شدند که در پایان دور اول عزیزی خادم ۳۵ رای، هاشمی ۲۴ رای، اجورلو ۱۸ رای و علی کریمی ۹ رای کسب کردند تا خادم و هاشمی راهی مرحله دوم شوند و آجورلو و کریمی از دور رقابت خارج شوند.

ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال/ «دانه درشت‌هایی» که افتادند!

علی کریمی با وجود رای نیاوردن در دور اول مورد تشویق اعضای مجمع قرار گرفت

عزیزی خادم رقابت نفسگیر را برد
در پایان شمارش آرای دور دوم شهاب الدین عزیزی خادم در رقابتی نزدیم و نفسگیر توانست با کسب ۴۹ رای عنوان بیست و ششمین رئیس فدراسیون فوتبال را به خود اختصاص دهد. کیومرث هاشمی هم در این مرحله ۳۸ رای کسب کرد.

ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال/ «دانه درشت‌هایی» که افتادند!

عزیزی خادم و کیومرث هاشمی در پایان رای گیری دور دوم

فقط یک نایب رئیس برای عزیزی خادم
رئیس جدید فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخابات حیدر بهاروند، منصور قنبرزاده و شهره موسوی را به عنوان نواب رئیس خود معرفی کرد که پس از تایید صلاحیت‌ها بهاروند و قنبرزاده نتوانستند از این فیلتر عبور کنند و تنها موسوی به مجمع راه پیدا کرد و با کسب ۷۰ رای به عنوان نایب رئیس سوم و مسئول امور بانوان فدراسیون جدید انتخاب شد.

ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال/ «دانه درشت‌هایی» که افتادند!

شهره موسوی نایب رئیس جدید بانوان فدراسیون فوتبال

حیدر بهاروند که پیش از این به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کرد و نایب رئیس دوم بود و به عنوان سرپرست فعالیت می‌کرد، در ترکیب جدید هم همچنان سرپرست نایب رئیسی باقی خواهد ماند تا در مجمع بعدی تکلیف نواب رئیس عزیزی خادم مشخص شود.

انتخاب نمایندگان هیات‌ها در هیات رئیسه
هیات رئیسه فدراسیون فوتبال علاوه بر رئیس و نواب رئیس شامل اعضای دیگری هم می‌شود. از جمله دو رئیس هیات استانی. در این بخش احسان اصولی رئیس هیات خراسان رضوی با ۲۵ رای و طهمورث حیدری رئیس هیات چهارمحال و بختیاری با ۲۳ رای به هیات رئیسه راه پیدا کردند. عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات خوزستان و عضو پیشین هیات رئیسه ۱۷ رای گرفت و نتوانست مجدداً انتخاب شود.

ساکت رای نیاورد / ‏‬ نمایندگان مدیران مشخص شدند
برای انتخاب نمایندگان مدیران باشگاه‌ها در هیات رئیسه بهرام رضاییان در دور اول با کسب ۴۰ رای به عضویت هیات رئیسه درآمد و محمدرضا ساکت و مهرداد سراجی به دور دوم راه یافتند که در پایان رای گیری صورت گرفته سراجی توانست با ۴۹ رای به عضویت هیات رئیسه در بیاید و مدیرعامل سپاهان که سابقه طولانی هم در فدراسیون فوتبال داشت از این جمع دور ماند.

ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال/ «دانه درشت‌هایی» که افتادند!

مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا و عضو جدید هیات رئیسه

انتخاب سه کارشناس هیات رئیسه
برای انتخاب سه کارشناس حاضر در هیات رئیسه افراد متعددی ثبت نام کرده بودند که البته برخی از آنها قبل از حضور در مجمع انصراف شان را اعلام کردند. در پایان شمارش آرا احمدرضا براتی با ۲۴ رای، خداداد افشاریان ۲۰ رای و میرشاد ماجدی ۲۰ رای به عنوان اعضای جدید به ترکیب هیات رئیسه انتخاب شدند.

ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال/ «دانه درشت‌هایی» که افتادند!ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال/ «دانه درشت‌هایی» که افتادند!

ترکیب تیم مدیریتی فدراسیون فوتبال به این ترتیب مشخص شد:

رئیس: شهاب الدین عزیز خادم

نایب رئیس اول: به دلیل رد صلاحیت شدن حیدر بهاروند، این پست فعلاً بدون مسئول است.

نایب رئیس دوم: با وجود تایید صلاحیت نشدن قنبرزاده برای این پست اما مقرر شد حیدر بهاروند به عنوان سرپرست موقتاً حضور داشته باشد.

نایب رئیس سوم: شهره موسوی

نمایندگان هیات‌ها: احسان اصولی - طهمورث حیدری

نمایندگان مدیران عامل باشگاه‌ها: بهرام رضاییان - مهرداد سراجی

کارشناسان هیات رئیسه: احمدرضا براتی، خداداد افشاریان، میرشاد ماجدی

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس