طرح منع استفاده از خارجی‌ها اصلا در مجلس مطرح نیست/ وزارت ورزش باید پاسخگوی عملکردش باشد

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: مطرح شدن چنین طرح‌هایی در مجلس مسبوق به سابقه است و هواداران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نگران نباشند، زیرا اعضای فراکسیون ورزش این اجازه را نخواهد داد قوانینی علیه فوتبال مصوب شود.

به گزارش مشرق، احسان قاضی زاده هاشمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره طرح ممنوعیت استفاده از بازیکنان و مربیان خارجی در باشگاه‌های دولتی، اظهار کرد: نمایندگان در حال بازپس گیری امضاهای خود از این طرح هستند و هواداران درباره این طرح و موضوع قراردادها نگران نباشند.

وی ادامه داد: مطرح شدن چنین طرح هایی در مجلس مسبوق به سابقه است و هواداران باشگاه های استقلال و پرسپولیس نگران نباشند زیرا اعضای فراکسیون ورزش این اجازه را نخواهد داد قوانینی علیه فوتبال مصوب شود.
عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به مشکلات باشگاه استقلال، گفت: مطلوب نیست که هواداران تیم‌های مطرح کشور ظرف یک ماه دوبار مقابل مجلس حاضر شوند. این یعنی هواداران فوتبال پاسخ مطالبات خود را جای دیگری نگرفته اند.

قاضی زاده تصریح کرد: مالک باشگاه استقلال دولت و وزارت ورزش مجمع عمومی این باشگاه است، لذا وزارت ورزش باید پاسخگوی عملکردش در مقابل این باشگاه باشد.

وی با اشاره به تجمع هواداران استقلال مقابل مجلس تأکید کرد: با همکاران در فراکسیون ورزش مطالبات هواداران استقلال را پیگیری می‌کنیم.

عضو فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پیش از این تجمع اقشار مختلف مقابل مجلس را داشتیم، اما حضور هواداران فوتبال مقابل مجلس جای تأسف دارد و خوشایند نمایندگان مجلس نیست.

بیشتر بخوانید:

قانون منع جذب بازیکن خارجی‌ پابرجاست

قاضی زاده هاشمی بیان کرد: امیدوارم وزارت ورزش به عنوان مالک باشگاه استقلال هر چه سریعتر مشکلات را حل کند. وزارت ورزش هم ارتباطات قوی دارد و این باشگاه متعلق به بخش خصوصی نیست. استقلال یک مالک بزرگ دارد و این در حالی است که باشگاه‌هایی که وابسته به برخی وزارتخانه‌ها هستند شرایط حمایتی آن‌ها از باشگاه‌های تابعه شان بهتر بوده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: این مفهوم خوبی ندارد که هواداران باشگاه‌های مطرح تهران مجلس و خانه ملت را تنها خانه طرح اعتراضات خود بدانند. رسیدگی به این اعتراضات وظیفه اصلی دولت است و باید مسائل را حل کند. رئیس و اعضای فراکسیون ورزش مجلس این مسائل را در وزارت ورزش پیگیری کنند.

عضو فراکسیون ورزش و جوانان مجلس با اشاره به اینکه گفته شده نمایندگان مجلس با طرح سوال از وزیر مشکل دارند، اصلا درست نیست، تأکید کرد: سوال از مسعود سلطانی فر در کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح شده است در یک مرحله نیز وزیر برای پاسخگویی در کمیسیون حاضر شده است.

وی با بیان اینکه سوالات دیگری هم در دستور کار است، گفت: یک سوال از مسعود سلطانی فر در نوبت صحن علنی مجلس است و امیدواریم هیئت رئیسه بلافاصله بعد از بودجه سوال وزیر ورزش را در دستور صحن قرار دهد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس بیان کرد: سوالات دیگر کمیسیون هم به تدریج مطرح می‌شود و سلطانی فر بعد از بودجه باید به کمیسیون فرهنگی مجلس بیاید و پیرامون عملکردش در وزارت ورزش پاسخگو باشد.
 

منبع: خبرگزاری دانشجو

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس