کد خبر 11864
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۱

امروز در زمين فوتبال دانشگده افسري امام علي‌(ع) در فوتبالي نمادين، تيم مشترک احمدي‌نژاد و مورالس توانست رقيب خود که لژيونرهاي فوتبال را در خود جاي داده بود شکست دهد.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، بازي دوستانه فوتبال محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور کشورمان و اوو مورالس رئيس جمهور بوليوي عصر امروز سه‌شنبه در سالن سرپوشيده شهداي دانشگاه امام علي (ع) با حضور تعدادي از بازيکنان تيم ملي برگزار شد.
برپايه اين گزارش، احمدي‌نژاد و مورالس و چند تن از بازيکنان تيم ملي در يک تيم با لباس‌هاي سفيد و خردبين سرپرست تيم پرسپوليس نيز با تعدادي از بازيکنان تيم ملي با لباس‌هاي قرمزرنگ در تيم مقابل بودند.
در اين بازي دوستانه که 12 دقيقه به طول انجاميد، احمدي‌نژاد و مورالس هر کدام در طول بازي و در ضربات پنالتي موفق شدند که براي تيم‌شان 2 گل به ثمر برساندند.
بازي دوستانه تيم سفيد و قرمز پس از گذشت 12 دقيقه به نتيجه تساوي 4 بر 4 رسيد که در ادامه بازي در ضربات پنالتي تيم سفيد که احمدي‌نژاد و مورالس در آن حضور داشتند توانست مقابل تيم قرمز با نتيجه 4 بر 2 به پيروزي برسد.
يکي از اتفاقات جالب اين بازي، پاس احمدي‌نژادبه مورالس بود که او نتوانست اين پاس را به گل تبديل کند و در نتيجه توپ به کرنل رفت و زماني که مورالس توپ را از کرنل به احمدي نژاد پاس داد، وي موفق شد پاس مورالس را به گل تبديل کند.
اين در حالي بود که تيم مورالس و احمدي‌نژاد از رقيب 2 گل دريافت کرده بود و اين گل احمدي‌نژاد با پاس مورالس روحيه دوباره به تيم سفيد بخشيد.
در ادامه اين بازي نيز مورالس در دقيقه هفتم توانست گلي را به ثمر برساند.
جباري يکي از بازيکنان تيم قرمز با ديريبل احمدي نژاد به عنوان آخرين مدافع تيم سفيد توپش را به گل تبديل کرد که حرکت حرفه‌اي و زيباي او موجب تشويقش از سوي احمدي‌نژاد شد.
اين گزارش حاکيست احمدي‌نژاد در دقيقه 8 بازي تعويض شد و جاي خود را به بازيکن ديگري داد که پس از اين تعويض، مورالس توانست پاس گل تساوي را به فرهاد مجيدي بدهد.
زماني که احمدي‌نژاد به عنوان آخرين بازيکن تيم سفيد پوش که براي زدن ضربه پنالتي پشت توپ قرار گرفت با تشويق تماشاگران که همه از دانشجويان دانشگاه افسري امام علي (ع) بودند، قرار گرفت که شعار " دکتر بزن توگل " سر مي‌دادند.
در جريان بازي هربار که توپ به دست احمدي‌نژاد مي‌افتاد با تشويق تماشاگران مواجه مي‌شد که او نيز با تکان دادن دست خود به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ مي‌داد.
پس از پايان بازي، احمدي‌نژاد و مورالس که تيم‌شان توانسته بود اين بازي نمادين را در ضربات پنالتي با نتيجه 4 بر 2 ببرد زمين بازي را دور زده و به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ دادند.
کريم باقري، فرهاد مجيدي، رضا جباري، غلامرضا رضايي، وحيد طالبلو و نوري از جمله بازيکنان حاضر در اين بازي بودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس