کد خبر 1184677
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲

به گزارش مشرق، حجت الاسلام و المسلمین علی ثقفی در کانال متقین در ایتا درباره انتقام سخت داخلی نوشت: چهل و دو سال است پس از انقلاب و تشکیل نظام اسلامی بخشی از دولت اسلامی گرفتار تفکر و بینش غربگرایان است. این تفکر از بازرگان و بنی صدر شروع شد و پس از مدتی که در دهه شصت به صورت اندیشه های زیرین در میان مسئولان پنهان شده بود در دهه هفتاد مجددا خود را نشان داد و از آن زمان تا امروز گرفتاریها و خسارات زیادی برای کشور ایجاد نموده است.

این جریان غرب گرا کاش مسئولیت دوران مدیریت خود در دو قوه ی اصلی کشور یعنی مجریه و مقننه را می پذیرفت اما مشکل آن است که این جریان بدلیل سنخیت های فکری با اندیشه غربی از تقوی هم بهره ی کافی ندارد و نه تنها حاضر به پذیرش مسئولیت خود نیست بلکه طیف وقیح آن تمام مشکلات را به جریان انقلاب و بلکه رهبر انقلاب نسبت می دهد.

این جریان چون از دروغ و فریب ابائی ندارد تمام هزینه هایی را که خود از ابتدا تا کنون برای انقلاب ایجاد نموده است اکنون به نام انقلاب فاکتور نموده است و متاسفانه چون جبهه ی انقلاب دارای راهبرد واحد نبوده و دچار تشتت است لذا قدرت تبیین این امر را ندارد و در نتیجه مجبور به پرداخت این فاکتورهاست.

جریان غرب گرا نسبت به نظامات غربی که اکنون ناکارآمدی آن آشکار شده هنوز خوشبین است. جریان غرب گرا نسبت به سیاستمداران غربی خوشبین است. این جریان غرب گرا آن شرایط ایمانی و اعتقادی لازم را که در بند دوم قانون اساسی بدان تصریح شده ندارد. لذا اساسا در حقیقت این جریان مشروعیتی برای احراز مناصب دولت اسلامی ندارد.و فعلا در این سالیان بر اساس مصلحتها بر سر کار است و الا چنانچه جامعه در سطح بالاتری از بهرمندی از مبانی معرفت اسلامی باشد در عدم صلاحیت این افراد هیچ شبهه ای نیست.

خساراتی که این جریان بر انقلاب و اسلام در این کشور زده است صدام و امریکا وارد نکرده است. حال که بنا است ما از امریکا انتقام سخت بگیریم بنابراین گرفتن انتقام از این جریان به طریق اولی لازم است. اما چگونه؟ این انتقام نه از راههای پر تنش و هزینه آفرین و همراه با احساسات و اعتراضات و چالشهاست. راه این انتقام ،انتخاب است آنهم انتخابی درست. در حقیقت این مردم هستند که با انتخاب صحیح خود که به تعبیر رهبری در کنار مشارکت بالا نور علی نور می آفرینند انتقام سخت خود را از همه ی عقب ماندگیها و تاخیرها در رسیدن به اهداف و جریان مسبب آن خواهند گرفت.

اگر بناست با اخراج امریکا از منطقه از این رژیم جنایکار انتقام سخت خود را بگیریم این ممکن نمی شود الا اینکه قوی شویم. و اگر بخواهیم قوی شویم این نیز ممکن نیست جز با اخراج این جریان فکری و اخلاقی غربگرا از دستگاههای اداره کشور. اخراج جریان غربگرا با رای مردم از حکومت همان انتقام سخت داخلی است. و به این ترتیب انتقام سخت داخلی مقدمه ی واجب آن انتقام سخت خارجی خواهد بود

بدون اخراج عاشقان غرب و فکر غربی و متوهمین نسبت به تمدن غرب و ساده لوحان نسبت به وفای غرب به دنباله روان خود به تعبیر شهید بهشتی در نامه اسفند 59 به امام راحل مشکلات جاری مردم همچنان باقی خواهد ماند و ایجاد یک جامعه نمونه اسلامی ناممکن خواهد بود و اهداف بین المللی انقلاب اسلامی در پیشبرد جبهه مقاومت و سر برآوردن تمدن نوین اسلامی میسر نخواهد بود.

ضمنا باید مراقب نمونه های جهش یافته ی این ویروس مرموز در میان انقلابیون نیز بود. در دهه شصت پس از یک خونریزی شدید از انقلابیون توسط  شاخه نظامی این جریان غربگرا و پاکسازی موقت حاکمیت از این ویروس متاسفانه بر اثر عدم مراقبتهای لازم نوع دیگری از این ویروس در میان برخی انقلابیون پدید آمد تا آنجا که از دهه هفتاد تا امروز مشاهده می کنیم همانها که با لیبرالهای اول انقلاب مبارزه کردند خود به این ویروس مبتلا شده، مردم را دلخسته کردند و انقلاب را از سرعت انداختند و برای کشور هزینه ها ایجاد نمودند.

انتقام سخت داخلی مقدمه انتقام سخت خارجی است. روش مبارزه نیز تبیین این حقایق روشن برای مردم در فضایی آرام است.


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 10
 • در انتظار بررسی: 9
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  49 6
  آنان که آب در آسیاب دشمن میریزند هوشیار باشیم که دگر جای تامل نیست
  • IR ۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
   16 4
   این جریان در روند داروینی خود تکامل یافته و از غربگرایی به غربگدایی و سپس غربخدایی رسیده است !!!!
 • IR ۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  11 10
  اصلاحات
  • IR ۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   16 5
   بله صد در صد، اما یه مشکل وجود داره. امروز دولت مصوبه ضد تحریمی مجلس رو دور ضد و به امریکا و جاسوسان اژانس فرصت سه ماهه داد. میدونی یعنی چی؟ یعنی نه انقلاب که فاتحه ی ایران رو بخونید. ۴۲ سال مدارا این کشور رو الوده کرده. با اتفاقی که امروز افتاد من امیدی نمی بینم
  • IR ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
   0 8
   منفی هایی که به این نظر و پاسخش دادن داد خیلی جالبه . تا اینجا ۳ تا منفی برای اصلاحات و ۱ منفی برای پاسخ که اظهار نا امیدی کرده . دوستان ، هرگونه اظهار نا امیدی دشمن رو خوشحال میکنه .
 • IR ۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  2 9
  از ترامپ
 • IR ۰۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  24 9
  اصلاح طلبان خیانتکار
 • US ۰۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  3 5
  هیس... مصلحت نیست !!! اینا رو میگید یهو ممکنه آب توی دلشون تکون بخوره بعد روح " رافت اسلامی " آزرده خاطر میشه !
 • IR ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  1 11
  از همتون
 • IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  20 10
  وقتی که درد مشخص است و علاجش معلومه چرا متفکران و سخنوران دلسوز و انقلابی جانانه به میدان نمی ایند؟؟؟؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس