سیاستمدار صهیونیست: زمان برکناری نتانیاهو فرا رسیده است - کراپ‌شده

رهبر یکی از احزاب رژیم صهیونیستی با اشاره به انتخابات پیش رو در سرزمین‌های اشغالی گفت که زمان برکناری نتانیاهو فرا رسیده است.

به گزارش مشرق، «نفتالی بنت» رهبر حزب یمینا در سرزمین‌های اشغالی به انتقاد از «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی پرداخت.

وی که با شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی مصاحبه می‌کرد، گفت: «معتقدم که زمان برکناری نتانیاهو فرا رسیده است. وی چیز صحیحی برای اسرائیل نبوده و کابینه‌اش باید عوض شود.»

این سیاستمدار رژیم صهیونیستی در ادامه این مصاحبه گفت: «با هر قانونی که محاکمه نتانیاهو را متوقف یا به تاخیر بیاندازد مقابله خواهیم کرد.»

«بنی گانتز» رهبر حزب آبی و سفید نیز جمعه هشدار داد در صورتی که حزب وی در انتخابات آتی در ورود به پارلمان شکست بخورد، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر کنونی، اسرائیل را به سوی دیکتاتوری می‌برد.

وی که با شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی مصاحبه می‌کرد، گفت: «اگر از گذرگاه انتخابات برای ورود به کنست عبور نکنم، نتانیاهو روز بعد تمامی وزیران حزب آبی و سفید را برکنار کرده و دادستان را اخراج می‌کند و ما را به سوی پادشاهی می‌برد و این تغییرات در برابر دیدگان ما انجام خواهد شد.»

در فاصله حدود یک ماه ‌مانده به برگزاری انتخابات سراسری مجدد در فلسطین اشغالی، نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که هیچکدام از ائتلاف‌های راست و چپ رژیم صهیونیستی مسیر قطعی برای کسب اکثریت کرسی‌های پارلمان این رژیم (کنست) ندارند.

چهارمین انتخابات سراسری در فلسطین اشغالی طی دو سال اخیر قرار است در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۲۱ (مصادف با سوم فروردین ۱۴۰۰) برگزار شود.

از سوی دیگر بر اساس نظر سنجی شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی، اگر تمام احزاب ضد نتانیاهو برای مشارکت در انتخابات ائتلاف کنند و یک رهبر مشترک را به عنوان گزینه نخست‌وزیری معرفی کنند، می‌توانند به اکثریت کنست برسند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس