نمایشگاه کتاب مجازی تاریخ معاصر - کراپ‌شده

در این شرایط مردم به راحتی نمی‌توانند در نمایشگاه فیزیکی حضور پیدا کنند اما از طریق فضای مجازی با بازخورد بسیار بیشتر و گسترده‌تر می‌توانند با این آثار آشنا شده و آن‌ها را تهیه کنند.

به گزارش مشرق، علی اسکندری، مدیر روابط عمومی انتشارات سوره مهر دربارۀ اهمیت پرداختن به موضوع تاریخ انقلاب اسلامی گفت: این موضوع زمانی اهمیت خود را نشان می‌دهد که طبق فرموده رهبر انقلاب ما برای جلوگیری از تحریف نتوانسته باشیم تاریخ را خوب روایت کنیم و در این صورت است که از طرف دشمنان نظام و انقلاب و همچنین خَنّاسانی که به گمراه کردن مردم چشم طمع دارند، در خطر هستیم. انتشارات سوره مهر هم در حوزه تاریخ شفاهی و انقلاب اسلامی آثار متعددی دارد که تخصصی است و مورد وثوق مخاطبین قرار گرفته است.

۱۸۳ کتاب از سوره مهر در نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر

وی ضرورت برگزاری نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر را در این وضعیت شیوع کرونا این‌طور بیان کرد: در این شرایط مردم به راحتی نمی‌توانند در نمایشگاه فیزیکی حضور پیدا کنند اما از طریق فضای مجازی با بازخورد بسیار بیشتر و گسترده‌تر می‌توانند با این آثار آشنا شده و آن‌ها را تهیه کنند.

مدیر روابط عمومی انتشارات سوره مهر درباره حضور و فعالیت ناشران و مؤسسات فرهنگی در عرصه تاریخ انقلاب گفت: پرداختن به موضوع تاریخ انقلاب از طریق ناشران هر چقدر هم از منظر ما گسترش پیدا کند، باز هم جای کار دارد چرا که اتفاقات و موضوعاتی که حول محور انقلاب اسلامی و تاریخ آن وجود دارد بسیار گسترده است. این‌ها گنجینه‌هایی هستند که تمام ناشدنی بوده و موضوعات متنوع و متعدد در این حوزه وجود دارد که ناشران می‌توانند به نحو احسن و با نگاه به آینده روی آن‌ها کار کنند و آثارشان مورد اقبال مخاطبین قرار بگیرد و کم‌کاری‌هایی که تا الان صورت گرفته را پوشش دهد.

اسکندری دربارۀ حضور انتشارات سوره مهر در نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر اظهار کرد: انتشارات سوره مهر با تمام توان، آثار منتشر شده خود را در معرض دید مخاطبان قرار خواهد داد و با ۱۸۳ عنوان کتاب در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

گفتنی است نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر از دوم تا هشتم اسفندماه به نشانی www.ketabika.com برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس