علوی: باید با سرمربی استقلال برخورد قاطع شود/ رفتار او ارتباطی با استقلال و هوادارانش ندارد

مدیر تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: وقتی بازیکنی با باشگاه قرارداد دارد، آیا این کار قانونی است که با او تماس می‌گیرند و می‌خواهند هوایی‌اش کنند؟

به گزارش مشرق، ظاهرا طی روزهای گذشته نماینده یکی از باشگاه‌های لیگ برتری با برخی از بازیکنان فولاد برای نیم فصل دوم تماس گرفته که این موضوع واکنش مدیر این باشگاه خوزستانی را در پی داشته است.

محمد علوی در خصوص این اتفاق اظهار داشت: تصور می‌کنم این اقدام برای بر هم زدن آرامش فولاد است. وقتی بازیکنی با باشگاه قرارداد دارد، آیا این کار قانونی است که با او تماس می‌گیرند و می‌خواهند هوایی‌اش کنند؟ اصلا به چه دلیل آقای مربی با بعضی بازیکنان ما در تماس است؟ چیزی غیر از این است که می‌خواهد آنها را تحت تاثیر قرار دهد؟

وی افزود: دوست ندارم ماجرا کش پیدا کند. ما تیمی متحد هستیم که هیچ‌کس از بیرون نمی‌تواند به آن ضربه بزند ولی به این دوستان هشدار می‌دهم اگر قرار باشد دست از سر فولاد بر ندارند، مجبور خواهیم بود تا ماجرای جادو و جنبل را برملا کنیم و فیلم جادوگرشان را در اختیار رسانه‌ها قرار دهیم.

مدیر فولاد خاطرنشان کرد: عجیب است که این آقایان دست از این کارهای غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای برنمی‌دارند. در تیمهای دیگر هم که بودند همین رفتارها را انجام دادند و اخراج شدند اما آن اتفاق‌ها برایشان درس عبرت نشد و باز هم این کارها را انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: به شما هشدار می‌دهم دست از این کارها بردارید وگرنه چهره شما را برای مردم نشان خواهم داد و آن وقت است که دیگر فوتبال جایی برای شما نخواهد داشت و باید دنبال کار دیگری بروید. کاری که جادو و جنبل در آن کارگر باشد. این بساطتان را جمع کنید و مزاحم تیم ما نشوید. هشدار می‌دهم با این رفتارها نمی‌توانید تمرکز ما را بهم بزنید.

علوی در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره نامشخص بودن زمان نقل و انتقالات چیست، اظهار کرد: متاسفانه شرایطی که امسال ایجاد شده به سردرگمی‌ها دامن زده است. قصد ندارم تقصیر را به گردن سازمان لیگ بیندازم. به هر حال کرونا شرایط را برای برنامه‌ریزی سخت‌تر کرده و چون مسئول برنامه‌ریزی لیگ سازمان لیگ است ناخودآگاه ذهن‌ها به سمت آنها می‌رود. به هر حال این بلاتکلیفی به تیم‌ها ضرر می‌زند و اجازه نمی‌دهد که بر اساس برنامه از پیش تعیین شده حرکت کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس