کد خبر 1168490
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
اعتراض دوباره بازیکنان استقلال: ما به جای باشگاه از رقم پرداختی آنها خجالت کشیدیم 

بازیکنان و مربیان باشگاه استقلال نسبت به دریافتی‌های خود معترض هستند و آبی پوشان پس از دربی در مصاحبه ها اعتراض خود را اعلام کردند.

به گزارش مشرق، پس از پایان دربی پایتخت، ابتدا کاپیتان استقلال و پس از آن هم چند بازیکن دیگر این تیم مقابل رسانه‌ها قرار گرفتند و به شدت از سیاست‌های مالی این باشگاه انتقاد کردند. آنها ضعف مدیران و اعضای هیئت مدیره را عامل اصلی عدم دریافت به موقع و مطالبات خود تلقی کرده و مدعی شدند اگر باشگاه استقلال سر موعد مقرر دستمزد نفرات را بپردازد، بازیکنان اصلاً احتیاجی به دریافت پاداش  باشگاه  ندارند.در همین خصوص نیز پنج شنبه باشگاه استقلال رسماً اعلام کرد قسمتی از مطالبات بازیکنان پرداخت شده ولی ظاهراً این مسئله زمینه‌ساز اعتراض مجدد آبی‌پوشان شده است.

بیشتر بخوانید:

استقلالی‌ها پیگیر حمله اراذل به بازیکن جوان

مربیان در لیست انتظار 

نکته اول در مورد پرداخت یک آخر هفته به استقلالی‌ها اینکه فقط شامل حال بازیکنان شده و مربیان از آن محروم بودند.ظاهراً با توجه به فضای ایجاد شده و اعتراض بسیار گسترده بازیکنان استقلال، قرار شد فعلاً برای حفظ آرامش تیم مبلغی به حساب همه بازیکنان واریز شود و کادر فنی در لیست انتظار قرار بگیرند تا هر وقت اوضاع مالی بهتر شد، زمینه برای پرداخت به آنها نیز فراهم شود.مدیران باشگاه بر این باورند که مربیان شرایط را بهتر درک می‌کنند و هرگز مانند بازیکنان اعتراض خود را با آن شکل رسانه‌ای نخواهند کرد.

خجالت از رقم پرداختی 

استقلال پول داد ولی این پرداخت باز هم موجب ناراحتی و اعتراض بازیکنانش شده است.از قرار معلوم، استقلالی‌ها به سه دسته تقسیم شدند و هر کدام با توجه به عوامل گوناگون، ۳،۵ و ۷ درصد از کل مبلغ قرارداد این فصل خود را دریافت کردند.رقمی که دریافت آن باعث ناراحتی و اعتراض شاگردان محمود فکری شد.آنها تأکید دارند باشگاه می‌خواست قبل از دربی پایتخت همین مبالغ را به حسابشان واریز کند ولی بازیکنان تحت هیچ شرایطی زیر بار نرفتند و پس از پایان مسابقه با پرسپولیس با مصاحبه‌های تند انجام دادند اما با این وجود باز هم باشگاه دقیقاً همان ارقام را پرداخت کرد.

بعضی از بازیکنان استقلال در اعتراض به سیاست باشگاه می‌گویند :طوری در رسانه‌ها حرف از پرداخت به ما زده شده که انگار هر کدام چند صد میلیون تومان دریافتی داشته‌ایم ولی واقعیت امر این است که ما به جای باشگاه از رقم ناچیزی که پس از مدت‌ها بدقولی به حسابمان واریز شد،خجالت می‌کشیم.به رسانه‌ها و هواداران گفتند قسمتی از مطالبات بازیکنان پرداخت شده ولی چرا نمی‌گویند چند در صد از آن را داده‌اند؟ باشگاه دقیقاً همان میزان پرداخت کرده که می‌خواست قبل از دربی بدهد ولی ما اعتراض کردیم و این پول را نپذیرفته بودیم.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس