کد خبر 1168170
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
مرزبان: حفظ پیروزی مهم‌تر از بیشتر گل زدن بود

مربی تیم سپاهان اصفهان گفت: بازی با پرسپولیس هم تیم برتر میدان بودیم و حامد لک مانع پیروزی ما شد.

به گزارش مشرق،  علیرضا مرزبان، مربی تیم سپاهان  اصفهان در نشست پیش از بازی تیمش برابر تیم پیکان صحبت‌های انجام داد که گزیده‌ای از آن می‌خوانید.

* پیکانی‌ها خیلی خوب روی ضد حمله‌ها کار می‌کنند و از مناطق مختلف زمین با اوت‌های بلند روی دروازه موقعیت ایجاد می‌کنند و ما سعی کردیم برنامه‌ای داشته باشیم که این تاکتیک را خنثی کنیم.

* تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و هر روز داریم قدم‌های رو به جلوی خوبی برمی‌داریم و امیدوارم بازی خوبی مقابل پیکان انجام دهیم.

* از امتیازاتی که گرفتیم چندان راضی نیستیم اماتیم دارد رو به جلو حرکت می‌کند و براساس قولی که به هواداران دادیم کار می‌کنیم.

* حق هر تیمی است که از روش‌های خاص استفاده کند و پیکانی‌ها هم از اوت‌های بلند استفاده می‌کنند، اما یک ضد تاکتیک علیه تاکتیک پرتاب اوت آن‌ها ارائه می‌دهیم.

* بازی با پرسپولیس هم تیم برتر میدان بودیم و حامد لک مانع پیروزی ما شد. در بازی گذشته مقابل فولاد هم موقعیت‌های گل خوبی داشتیم، اما موفق نبودیم.

* چیزی که برای ما خیلی مهم است، اتحادهای درونی است چرا که این حس را به هواداران دادیم که می‌خواهیم مدعی قهرمانی باشیم.

* باید در سه بازی گذشته حداقل ۶ امتیاز کسب می‌کردیم، اما به هر حال ما با سیستم جدیدی بازی می‌کنیم و تفکرات جدیدی در تیم داریم.

* وقتی سه گل با سه پنالتی می‌خوریم دفاعمان زیر سوالمی‌رود، اما به طور مثال در بازی با پرسپولیس، به تیم حریف شانس گلزنی ندادیم.

* از تیم‌های داوری انتظار داریم که حرفه‌ای عمل کنند و وقت‌هایی که تلف شده را در وقت اضافه محاسبه کنند.

* من به عنوان مربی ۴ قهرمانی را پشت سر خودم داریم و همه ما هم این احساس را داریم که می‌توانیم قهرمان شویم و هیچ چیزی نمی‌تواند جلوی ما را بگیرد.
منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس