احتمال برگزاری انتخابات شوراها در پروسه سه ماهه

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از احتمال برگزاری این انتخابات در کلان‌شهرها به‌صورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش مشرق، محمدصالح جوکار سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به آخرین وضعیت برگزاری این انتخابات در سال آینده، گفت: جلسات هیئت در روزهای گذشته برگزار و بحث‌های در زمینه نحوه برگزاری این انتخابات انجام شده است.

وی ادامه داد: نمایندگان عضو هیئت نظارت‌ استان‌ها تعیین شده‌اند و در روزهای آینده نیز هیئت‌های نظارت شهرستانی تعیین خواهند شد.

نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌عهده مجلس است، اضافه کرد: در روزهای آینده جلساتی را با مسئولان وزارت کشور درباره نحوه برگزاری این انتخابات خواهیم داشت.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره اینکه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده به‌صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: احتمال اینکه این انتخابات در کلان‌شهرها به‌صورت الکترونیکی برگزار شود وجود دارد، البته زیرساخت‌های این موضوع باید از سوی وزارت کشور تأمین شود.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراها تصریح کرد: در جلساتی که با مسئولان وزارت کشور خواهیم داشت درباره نحوه برگزاری این انتخابات توافقاتی خواهیم داشت.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس