کد خبر 1163948
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
نکونام: داوران در ۴ هفته ۵ امتیاز از فولاد گرفته‌اند

سرمربی فولاد خوزستان گفت: داوران در ۴ هفته ۵ امتیاز از فولاد گرفته‌اند.

به گزارش مشرق، سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک تیمش برابر مس رفسنجان بیان کرد: باتوجه به اتفاقاتی که دارد در این چهار هفته برای فولاد می‌افتد، بهتر است درباره بازی صحبت نشود. این اتفاقات باعث شدند با پنج امتیاز از دست بدهیم و شرایط ما در جدول خراب شود. در بازی با نفت مسجد سلیمان سه امتیاز ما را گرفتند و امروز هم دو امتیاز از ما کم کردند. خطایی که برای حریف در این بازی گرفته شد صددرصد اشتباه بود. در فیلم مشخص است که صددرصد اشتباه شده است. به داور می‌گویم، می‌گوید داور پشت خط خطا را گرفته است. اگر او هم گرفته باشد اشتباه کرده است، فرقی نمی‌کند. 

او ادامه داد: سالی که من در نساجی بودم آقای ناظمی خطای معروف باد را گرفت و باعث شد تیمم در آن بازی ۳ بر ۲ شکست بخورد. امروز هم با سوت اشتباهش باعث شد دو امتیاز تیم من از دست برود. این چهارمین بازی است که ما داریم ضربه می‌خوریم. بعد آقای سهرابی در شبکه ۳ می‌گوید اشتباهات تاثیرگذار در فوتبال نداشته‌ایم. اشتباه تاثیرگذار این است که یک تیم ۴ گل بخورد؟ نه، یعنی اینکه پنالتی و گل حریف را اشتباه بگیرند. این یعنی اشتباه تاثیرگذار. از روزی که گفتند فولاد امسال قوی است همه‌چیز شروع شده است. ببینید چهار هفته است چه بلایی سر تیم ما آورده‌اند. من نه می‌گویم برنامه‌ریزی است و نه کسی از عمد این کار را می‌کند ولی ببینید چه بلایی سر فولاد می‌آید. خسته شده‌ایم. آن هم از برنامه‌ریزی لیگ می‌بینید. زنگ می‌زنند از ما می‌پرسند به این برنامه‌ریزی راضی هستید و ما می‌گوییم نه، اما همان انجام می‌شود. داوری چهار هفته است به اشتباه و سهوی پدر ما را درآورده است. پنج امتیاز تیم من دست داوران است. داور خطای الکی گرفته و تیم من گل خورده است. بازی با نفت مسجدسلیمان گل سالم تیم من را قبول نکردند. در بازی قبلی برایم پنالتی نگرفتند. چند اشتباه در چهار هفته پشت سر هم؟ بعد توقع دارید من چه فکری کنم؟ من در این فوتبال بودم، هستم و خواهم بود. بالا و پایین و برد و باخت فوتبال را دیده‌ام. این‌ها چیزهایی است که اظهر من‌المشس است. همه‌چیز در زمین مشخص است. این چه خطایی است که می‌گیرد؟ 

نکونام اضافه کرد: به مسئولین استان خوزستان می‌گویم، اینجا نمی‌گذارند راحت کار کنیم و اذیت می‌کنند. امیدوارم همه‌چیز سهوی باشد. من باز هم می‌گویم تمام این اتفاقات سهوی است و ناخودآگاه بوده است ولی به من حق بدهید که درباره این اتفاقات فکر کنم. بعد از آن این است که می‌گویند ما مشکلی نداریم. این بدتر است. آقایان داور باید فوتبالیست بوده باشند. باید بتواند بازی را حس کند و متوجه شود. تیم من چه گناهی کرده است؟ در مورد چه چیزی حرف بزنم؟ نمی‌دانم مشکل با آقای آذری است که حرف‌هایش را رک زده است. شاید با من مشکل دارند. شاید هم با تیم و استان مشکل دارند. بروید ببینید چه اتفاقاتی در این فوتبال افتاده است.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس